BROMOVÁ, Anna. Role designu při vytváření udržitelné a spravedlivé budoucnosti – úvod do tranzitivního designu, příklady z praxe, nástroje pro vzdělávání. 2023.
Originální název Role designu při vytváření udržitelné a spravedlivé budoucnosti – úvod do tranzitivního designu, příklady z praxe, nástroje pro vzdělávání
Autoři BROMOVÁ, Anna.
Vydání 2023.
Typ výsledku Vyžádané přednášky
Organizační jednotka Fakulta sociálních studií
Klíčová slova česky design, trazitivni design, socialne-ekologicka transformace, vzdelavani
Klíčová slova anglicky design, transition design, social-ecological transformation, education
Štítky design, socialne-ekologicka transformace, trazitivni design, vzdělávání
Změnil Změnila: Mgr. Blanka Farkašová, učo 97333. Změněno: 7. 5. 2024 15:41.
Přednáška a workshop "Role designu při vytváření udržitelné a spravedlivé budoucnosti – úvod do tranzitivního designu, příklady z praxe, nástroje pro vzdělávání" na Letní akademii současného umění pro pedagogy*žky, Plato Ostrava.
Návaznosti
MUNI/A/1439/2022, interní kód MUNázev: Odolnost společnosti v dobách krizí