D 2004

Originální název

Objektivizace dělby působnosti mezi státní správou a samosprávou

Název anglicky

Objectification of the competence division between the state administration and the self-government

Vydání

Brno, Konkurence ve veřejném sektoru, Objektivizace dělby práce mezi státní správou a samosprávou v řízení veřejného sektoru, od s. na CD, 6 s. 2004

Nakladatel

Masarykova univerzita, Ekonomicko-správní fakulta

Typ výsledku

Stať ve sborníku

Utajení

není předmětem státního či obchodního tajemství

Organizační jednotka

Ekonomicko-správní fakulta

80-210-3359-2

Klíčová slova anglicky

public administration; comparative governance
Změněno: 5. 8. 2004 08:55, doc. Ing. David Špaček, Ph.D.

V originále

Cílem tohoto příspěvku je pokusit se odpovědět na otázku, zda-li existuje nějaké obecné kritérium objektivizace dělby působnosti ve veřejné správě s ohledem na některé aspekty objektivizace dělby této působnosti a zejména pokusit se přispět k diskuzi, eventuálně podnítit diskuzi k této společenské skutečnosti, která je teoreticky i prakticky interdisciplinární.

Anglicky

The aim of this paper is to try to answer the question whether some general criterion of competence devision objectification exists within the sphere of public administration.