LUKÁŠOVÁ, Růžena. Česká národní kultura v kontextu managementu organizací veřejné správy. In Teória a prax verejnej správy 2005. Košice: Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, 2005, 6 s. ISBN 80-7097-595-4.
Originální název Česká národní kultura v kontextu managementu organizací veřejné správy
Název česky Česká národní kultura v kontextu managementu organizací veřejné správy
Název anglicky Czech national culture in the context of public administration organizations management
Autoři LUKÁŠOVÁ, Růžena.
Vydání Košice, Teória a prax verejnej správy 2005, 6 s. 2005.
Nakladatel Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach
Typ výsledku Stať ve sborníku
Organizační jednotka Ekonomicko-správní fakulta
ISBN 80-7097-595-4
Klíčová slova anglicky Czech culture; leadership; management; public administration
Štítky Czech culture, leadership, management, Public administration
Změnil Změnila: doc. PhDr. Růžena Lukášová, CSc., učo 36225. Změněno: 29. 10. 2005 17:25.
Příspěvek mapuje výsledky empirických výzkumů české národní kultury, provedených v kontextu managementu, které byly publikovány v české a zahraniční odborné literatuře. Na základě výsledků výzkumu jsou formulovány kulturně podmíněné tendence v řízení organizací veřejné správy.
Anotace česky
VytisknoutZobrazeno: 27. 4. 2024 04:20