V 1997

Změny prostorových interakcí v názorech obyvatelstva moravsko-slovenského pomezí. Analýza výsledků terénního průzkumu. Výzkumná zpráva (GA ČR č. 205/95/1184)

ŘEHÁK, Stanislav

Originální název

Název česky

Název anglicky

Changes of space interactions in opinions of the Moravian-Slovak borderlands population .

ŘEHÁK, Stanislav

Vydání

Brno, 33 s. interní tisk katedry, bez čísla svazku, 1997

Nakladatel

Katedra geografie Přírodovědecké fakulty MU

Jazyk

čeština

Typ výsledku

Výzkumná zpráva

Obor

50000 5. Social Sciences

Stát vydavatele

Utajení

není předmětem státního či obchodního tajemství

Organizační jednotka

Přírodovědecká fakulta

Klíčová slova anglicky

Czech Republic; Slovakia; border region; transport; border effect; public opinion
Změněno: 26. 5. 2006 15:36, doc. RNDr. Stanislav Řehák, CSc.

V originále

Výzkumná zpráva sumarizuje výsledky výzkumu na hranici České republiky a Slovenska. Zabývá se sociálními kontakty, dopravou, migracemi, dojížďkou.

Anglicky

The work describes the situation on the border areas of the Czech Republic and Slovakia after the dissolution of both states. Social contacts, public transport, migrations and the commuting to work are analysed.

Návaznosti

GA205/95/1184, projekt VaV
Název: Aktuální změny prostorových interakcí na moravskoslovenském pomezí
Investor: Grantová agentura ČR, Aktuální změny prostorových interakcí na moravskoslovenském pomezí