HERBER, Vladimír. 22. výroční konference Fyzickogeografické sekce České geografické společnosti "Fyzická geografie - krajinná ekologie - trvalá udržitelnost". 2005.
Originální název 22. výroční konference Fyzickogeografické sekce České geografické společnosti "Fyzická geografie - krajinná ekologie - trvalá udržitelnost"
Autoři HERBER, Vladimír.
Vydání 2005.
Typ výsledku Uspořádání konference
Organizační jednotka Přírodovědecká fakulta
Klíčová slova anglicky Annual conference of the Czech Geographical Society; Physical Geography; Landscape Ecology; Sustainability
Štítky Landscape Ecology, physical geography, sustainability
Změnil Změnil: RNDr. Vladimír Herber, CSc., učo 1060. Změněno: 2. 2. 2006 18:36.
22. výroční konference Fyzickogeografické sekce ČGS s pracovním názvem "Fyzická geografie krajinná ekologie trvalá udržitelnost", kterou uspořádal ve dnech 14. - 15. února 2005 Geografický ústav Přírodovědecké fakulty MU. Po vstupním příspěvku vedoucího fyzickogeografické sekce "Quo vadis, (česká) krajinná ekologie?" pokračovalo jednání v 7 programových blocích. Tradičně vysoký počet referátů letos bylo předneseno 32 příspěvků účastníků z České republiky a Slovenska, ale i 1 příspěvek účastníka z Konga, pokrýval pestrou paletu fyzickogeografických i krajinně ekologických témat.
Anotace česky
VytisknoutZobrazeno: 12. 5. 2024 13:55