KUKLA, Lubomír. 13 let jako významný milník v životě dětí - epidemiologická studie. Brno: Neuveden, 2005, 1058 s.
Originální název 13 let jako významný milník v životě dětí - epidemiologická studie
Název anglicky 13 Years of Age as Meaningful Milestone in Children's life - Epidemiologic Study
Autoři KUKLA, Lubomír.
Vydání Brno, 1058 s. 2005.
Nakladatel Neuveden
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Výzkumná zpráva
Obor Veřejné zdravotnictví, sociální lékařství
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Lékařská fakulta
Klíčová slova anglicky accident rate;morbidity;lifestyle;smoking;health determinants;longitudinality;psychosocial aspects
Štítky accident rate, health determinants, lifestyle, longitudinality, morbidity, psychosocial aspects, Smoking
Změnil Změnila: Vladimíra Krejčí, učo 71432. Změněno: 18. 5. 2006 09:03.
Úkolem řešitelského týmu bylo: sběr dat, vlastní pediatrické a antropometrické vyšetření souboru dětí ve věku 13 let, příprava a tisk dotazníků, technické, odborné a statistické zpracování dat a příprava a realizace publikací (okruhy: úrazovost, kouření).
Anotace anglicky
Team objective was: data collection, own paediatric and anthropometric examination of the set of 13-year-old children, preparation, printing of questionnaires, technical, expert and statistic data elaboration and paper publishing (areas: accidents, smoking).
Návaznosti
1A8253, projekt VaVNázev: 13 let jako významný milník v životě dětí - epidemiologická studie
Investor: Ministerstvo zdravotnictví ČR, 13 let jako významný milník v životě dětí - epidemiologická studie
VytisknoutZobrazeno: 6. 5. 2024 06:57