KACHLÍK, Petr a Marie HAVELKOVÁ. Závěrečná zpráva o řešení fakultního grantu PdF MU "Příprava preparátů lidských chromosomů pro potřeby společných seminářů a praktických cvičení". 1. vyd. Brno: PdF MU, 2005. 36 s.+přílohy. ISBN nepřiděleno.
Originální název Závěrečná zpráva o řešení fakultního grantu PdF MU "Příprava preparátů lidských chromosomů pro potřeby společných seminářů a praktických cvičení"
Název česky Závěrečná zpráva o řešení fakultního grantu PdF MU "Příprava preparátů lidských chromosomů pro potřeby společných seminářů a praktických cvičení na PdF MU Brno"
Název anglicky Final report about solution of internal faculty project "A section of human chromosomes for common seminars and exercises at Fac. of Education MU Brno"
Autoři KACHLÍK, Petr a Marie HAVELKOVÁ.
Vydání 1. vyd. Brno, 36 s.+přílohy, 2005.
Nakladatel PdF MU
Typ výsledku Audiovizuální tvorba
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
ISBN nepřiděleno
Změnil Změnil: doc. MUDr. Petr Kachlík, Ph.D., učo 2190. Změněno: 2. 6. 2006 19:48.
VytisknoutZobrazeno: 2. 6. 2024 09:14