BARÁKOVÁ, Lenka. Asymptotic properties of a three-dimensional dynamical system governing an inflation model. Differential Equations, Plenum Publishing Corporation, 2002, Vol. 38, No. 11, s. 1667-1668. ISSN 0012-2661.
Další formáty:   BibTeX LaTeX RIS
Základní údaje
Originální název Asymptotic properties of a three-dimensional dynamical system governing an inflation model
Název česky Asymptotické vlastnosti 3-rozměrného dynamického systému popisujícího model inflace
Autoři BARÁKOVÁ, Lenka (203 Česká republika, garant).
Vydání Differential Equations, Plenum Publishing Corporation, 2002, 0012-2661.
Další údaje
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Článek v odborném periodiku
Obor Pure mathematics
Stát vydavatele Ruská federace
Utajení není předmětem státního či obchodního tajemství
Impakt faktor Impact factor: 0.186
Kód RIV RIV/00216224:14310/02:00031579
Organizační jednotka Přírodovědecká fakulta
Klíčová slova anglicky Hopf bifurcation; limit cycle
Štítky Andronov-Hopf bifurcation, Limit cycle
Změnil Změnila: RNDr. Lenka Přibylová, Ph.D., učo 9607. Změněno: 29. 3. 2010 15:24.
Anotace
Asymptotic Properties of a Three-Dimensional Dynamical System Governing an Inflation Model are studied. Conditions for global stability, positivelly invariant set and Hopf bifurcation are given.
Anotace česky
Jsou studovány asymptotické vlastnosti 3D dynamického systému popisujícího model inflace. Jsou uvedeny podmínky globální stability, pozitivně invariantní množina a Hopfova bifurkace.
VytisknoutZobrazeno: 21. 5. 2019 17:09