BINEK, Jan. Optimalizace využívání majetku jako faktor efektivní činnosti obecní samosprávy. In Role a problémy veřejného sektoru v moderním sociálním státě. Brno: Masarykova univerzita, 2006, s. 10-14. ISBN 80-210-4086-6.
Originální název Optimalizace využívání majetku jako faktor efektivní činnosti obecní samosprávy
Název anglicky Optimalization of property use as a factor of efficient activity of municipalities
Autoři BINEK, Jan.
Vydání Brno, Role a problémy veřejného sektoru v moderním sociálním státě, od s. 10-14, 5 s. 2006.
Nakladatel Masarykova univerzita
Typ výsledku Stať ve sborníku
Organizační jednotka Ekonomicko-správní fakulta
ISBN 80-210-4086-6
Klíčová slova anglicky Property of municipalities; management; classification of property; optimization model.
Štítky classification of property, management, optimization model., Property of municipalities
Změnil Změnil: Ing. Jan Binek, Ph.D., učo 40511. Změněno: 16. 10. 2006 18:40.
Příspěvek formuluje základní teoreticko-metodologická východiska koncepčního přístupu k hospodaření s majetkem obcí a snaží se naznačit cesty vedoucí k zefektivnění nakládání s obecním majetkem a k jeho optimálnímu využití pro zajištění úkolů veřejné správy.
Anotace anglicky
This paper defines basic theoretic-methodological recourses of conceptual approach to management of municipalities property and seeks to indicate ways tending to better effectiveness of property treatment and to its optimum use to guarantee of public management functions.
VytisknoutZobrazeno: 26. 4. 2024 03:07