HALÁMEK, Petr. Projektové řízení v regionální a místní samosprávě. In IX. mezinárodní kolokvium o regionálních vědách. Brno: ESF MU, 2006, s. 1-10, 8 s.
Originální název Projektové řízení v regionální a místní samosprávě
Název anglicky Project Mananagement in Regional and Local Administration
Autoři HALÁMEK, Petr (203 Česká republika, garant).
Vydání Brno, IX. mezinárodní kolokvium o regionálních vědách, od s. 1-10, 8 s. 2006.
Nakladatel ESF MU
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Stať ve sborníku
Obor 50200 5.2 Economics and Business
Stát vydavatele Česká republika
Kód RIV RIV/00216224:14560/06:00017374
Organizační jednotka Ekonomicko-správní fakulta
Klíčová slova anglicky project management; logical framework matrix; Gantt-s diagram; network analysis; economic analysis
Štítky economic analysis, Gantt-s diagram, logical framework matrix, network analysis, project management
Změnil Změnila: Ing. Naďa Voráčová, učo 62883. Změněno: 8. 6. 2009 14:18.
Předmětem příspěvku je rozbor vybraných nástrojů projektového řízení používaných při řízení rozvojových projektů na místní a regionální úrovni. Dekompozice je provedena na základě tří základních rozměrů projektu, zahrnující věcné provedení, řízení času a finanční stránku. Zvláštní pozornost je věnována nástroji logického rámce, Ganttovým diagramům, síťovým a ekonomickým analýzám.
Anotace anglicky
Paper analyzes the selected tools of project management, especially used on the local and regional level. Decomposition is based on the three basic project-s dimensions - objectives, time management and financial budget. Described in detail is the logical framework matrix, Gantt-s diagram, network and economic analysis.
Návaznosti
1M0524, projekt VaVNázev: Centrum výzkumu konkurenční schopnosti české ekonomiky
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Centrum výzkumu konkurenční schopnosti české ekonomiky
VytisknoutZobrazeno: 4. 8. 2024 12:12