HŘEBÍČEK, Jiří a Jaroslav RÁČEK. Zpráva o řešení projektu VaV 10-99-05 Návrh komunikačního rámce s mezinárodními informačními systémy v ŽP v roce 2006. Brno: Masarykova univerzita, 2006, 14 s. Environmentální informační systémy, 1.
Originální název Zpráva o řešení projektu VaV 10-99-05 Návrh komunikačního rámce s mezinárodními informačními systémy v ŽP v roce 2006
Název česky Zpráva o řešení projektu VaV 10-99-05 Návrh komunikačního rámce s mezinárodními informačními systémy v ŽP v roce 2006
Název anglicky Report on solving project VaV 10-99-05 Proposal of communication framework with international environmental information systems in the year 2006.
Autoři HŘEBÍČEK, Jiří a Jaroslav RÁČEK.
Vydání Brno, 14 s. Environmentální informační systémy, 1, 2006.
Nakladatel Masarykova univerzita
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Výzkumná zpráva
Obor 10201 Computer sciences, information science, bioinformatics
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Fakulta informatiky
Klíčová slova česky komunikační rámec; environmentální informační systémy; interoperabilita
Klíčová slova anglicky Communication framework; Environmental information systems; Interoperability;
Štítky communication framework, environmental information systems, interoperability
Příznaky Mezinárodní význam, Recenzováno
Změnil Změnil: prof. RNDr. Jiří Hřebíček, CSc., učo 993. Změněno: 20. 3. 2010 10:59.
Cílem projektu VaV 10-99-05: Návrh komunikačního rámce s mezinárodními informačními systémy v ŽP, je nalezení efektivních metod komunikace českých informačních systémů v rámci Jednotného Informačního Systému Životního Prostředí (JISŽP) s mezinárodními komunikačními systémy v environmentální oblasti. V této zprávě o řešení tohoto projektu v průběhu roku 2006 jsou popsány kompletní výsledky první etapy řešení projektu a dílčí výsledky etapy druhé, což bylo hlavní náplní řešení projektu ve sledovaném období.
Anotace anglicky
The objective of the project R & D 10-99-05: Proposal of communication framework with international information systems in the environment, is finding effective methods of communication Czech information systems in a unified information system environment (JISŽP) with international communication systems in the environmental area. In this report, to address this project during the year 2006 are reported complete results of the first phase of the project and partial results of the second stage, which was the main focus of the project in the reference period.
Návaznosti
SM/10/99/05, projekt VaVNázev: Návrh komunikačního rámce s mezinárodními informačními systémy v ŽP (Akronym: MKR)
Investor: Ministerstvo životního prostředí ČR, Návrh komunikačního rámce s mezinárodními informačními systémy v ŽP
VytisknoutZobrazeno: 5. 8. 2024 02:14