JANYŠKOVÁ, Anna, Alena UHROVÁ a Marie KRIEGELOVÁ. Historie Psychologického ústavu na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity (poster). 2006.
Originální název Historie Psychologického ústavu na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity (poster)
Název česky Historie Psychologického ústavu na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity (poster)
Název anglicky History of the Institute of Psychology at the Faculty of Arts, Masaryk University
Autoři JANYŠKOVÁ, Anna, Alena UHROVÁ a Marie KRIEGELOVÁ.
Vydání 2006.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Audiovizuální tvorba
Obor 50100 5.1 Psychology and cognitive sciences
Stát vydavatele Česká republika
WWW URL
Organizační jednotka Filozofická fakulta
Klíčová slova anglicky historie; výuka psychologie; Brněnská psychologická škola
Štítky Brněnská psychologická škola, historie, výuka psychologie
Změnil Změnila: PhDr. Anna Nohýnková, Ph.D., učo 41308. Změněno: 26. 6. 2008 14:47.
Poster přehledově zachycuje historii Psychologického ústavu na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity od jeho založení až po současnost.
Anotace anglicky
The poster describes the history of the Institute of Psychology at the Faculty of Arts, Masaryk University, since its foundation till the present.
VytisknoutZobrazeno: 4. 10. 2024 00:24