VANČURA, Jan a Zuzana MASOPUSTOVÁ. Zpráva z předvýzkumu potřeb uživatelů pro cílovou skupinu Osoby s mentálním postižením, kombinovaným postižením a autismem. Brno: CKP MMB, ASVSP, 2007. verze 1.
Originální název Zpráva z předvýzkumu potřeb uživatelů pro cílovou skupinu Osoby s mentálním postižením, kombinovaným postižením a autismem
Název anglicky Social Services Users Needs. The Group of People with Intellectual Disability, Composite Disability and Autism. Pilot Study.
Autoři VANČURA, Jan (203 Česká republika, garant) a Zuzana MASOPUSTOVÁ (203 Česká republika).
Vydání Brno, verze 1, 2007.
Nakladatel CKP MMB, ASVSP
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Audiovizuální tvorba
Obor 50100 5.1 Psychology and cognitive sciences
Stát vydavatele Česká republika
WWW URL URL
Kód RIV RIV/00216224:14230/07:00022196
Organizační jednotka Fakulta sociálních studií
Klíčová slova anglicky Intelectual disabillity; Autism; Social services
Štítky Autism, Intelectual disabillity, social services
Změnil Změnil: PhDr. Jan Vančura, Ph.D., učo 19268. Změněno: 3. 3. 2010 10:30.
Pilotní výzkum sleduje potřeby rodin, které pečují o dítě s intelektovým, kombinovaným postižením nebo autismem. Studie ověřuje aktuálnost priorit, které pro budoucí rozvoj sociálních služeb v Brně stanovila pracovní skupina Osoby s mentálním postižením, kombinovaným postižením a autismem.
Anotace anglicky
The pilot study focuses on needs of families, these care of child (adult) with an intellectual disability, both intellectual and physical disability, or Autism. The study is oriented on verifying of priorities, formulated in process of Community planning in Brno.
Návaznosti
MSM0021622406, záměrNázev: Psychologické a sociální charakteristiky dětí, mládeže a rodiny, vývoj osobnosti v době proměn moderní společnosti
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Psychologické a sociální charakteristiky dětí, mládeže a rodiny, vývoj osobnosti v době proměn moderní společnosti
VytisknoutZobrazeno: 24. 7. 2024 07:27