ADAM, Jan, Martina POKORNÁ, Martin PROKOP, Zdeněk KŘÍŽ, Anne IMBERTY, Jaroslav KOČA a Michaela WIMMEROVÁ. Mutagenesis of PA-IIL and related affinity changes - structure-functional, computational and thermodynamic study. In Young Scientist Forum 'Molecular Networks'. 2007.
Originální název Mutagenesis of PA-IIL and related affinity changes - structure-functional, computational and thermodynamic study
Název česky Mutageneze PA-IIL a související afinitní změny - strukturně-funkční, výpočetní a termodynamická studie
Autoři ADAM, Jan (203 Česká republika), Martina POKORNÁ (203 Česká republika), Martin PROKOP (203 Česká republika), Zdeněk KŘÍŽ (203 Česká republika), Anne IMBERTY (250 Francie), Jaroslav KOČA (203 Česká republika) a Michaela WIMMEROVÁ (203 Česká republika, garant).
Vydání Young Scientist Forum 'Molecular Networks' 2007.
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Obor 10600 1.6 Biological sciences
Stát vydavatele Česká republika
Kód RIV RIV/00216224:14310/07:00020576
Organizační jednotka Přírodovědecká fakulta
Klíčová slova anglicky molecular modeling; lectin; PA-IIL; docking
Štítky DOCKING, lectin, molecular modeling, PA-IIL
Změnil Změnil: Ing. et Ing. Jan Adam, Ph.D., učo 151533. Změněno: 26. 3. 2010 12:07.
The work is focused on mutagenesis of PA-IIL and the investigation of related affinity changes - both experimental and by means of molecular modeling. Potential benefits of the method for protein engineeing are discussed.
Anotace česky
Návaznosti
GA303/06/0570, projekt VaVNázev: Strukturně-funkční studie lektinů a adhezinů patogenních mikroorganismů
Investor: Grantová agentura ČR, Strukturně-funkční studie lektinů a adhezinů patogenních mikroorganismů