KLUSÁČEK, Petr. Přeshraniční trojstranná spolupráce v euroregionech Nisa a Šumava a její vztah k samosprávě a veřejné správě. Nitra: Univerzita Konštantína filozofa v Nitre, 2004, 452-457. ISBN 80-8050-784-8.
Originální název Přeshraniční trojstranná spolupráce v euroregionech Nisa a Šumava a její vztah k samosprávě a veřejné správě
Název česky Přeshraniční trojstranná spolupráce v euroregionech Nisa a Šumava a její vztah k samosprávě a veřejné správě
Název anglicky Trans-boundary trilateral cooperation in the euroregions Nisa and Šumava and its relation to self-government and public government
Autoři KLUSÁČEK, Petr.
Vydání Nitra, 452-457, 2004.
Nakladatel Univerzita Konštantína filozofa v Nitre
Typ výsledku Stať ve sborníku
Organizační jednotka Přírodovědecká fakulta
ISBN 80-8050-784-8
Klíčová slova anglicky transboundary cooperation; euroregions; public administration
Štítky Euroregions, Public administration, transboundary cooperation
Změnil Změnil: Mgr. Petr Klusáček, Ph.D., učo 75930. Změněno: 11. 2. 2008 13:43.
Článek se zabývá tématem přeshraniční spolupráce v euroregionech Nisa a Šumava. Je obzvláště zaměřen na popis spolupráce, její intenzity a jejích výsledků – přitom je využito příkladů nejúspěšnějších projektů, které byly financované ze zdrojů Evropské unie.
Anotace anglicky
The article deals with the issue of the transboundary cooperation in the euroregions Nisa and Šumava. It is especially focused on the description of the cooperation, its intensity and its results - based on the examples of the most successful projects that were funded from European Union financial sources.
VytisknoutZobrazeno: 18. 7. 2024 11:28