MURÁRIKOVÁ, Natália, Hana NOVOTNÁ, Andrea TÓTHOVÁ, Josef BRYJA, Petr BEJDÁK a Jaromír VAŇHARA. Fylogenéza západopalaearktických druhov rodu Tachina (Diptera, Tachinidae) na základe morfologických a molekulárnych dát. In 19. Dipterologický seminár. Dubová pri Modre, SR. 5.-7.9. 2007. 2007.
Originální název Fylogenéza západopalaearktických druhov rodu Tachina (Diptera, Tachinidae) na základe morfologických a molekulárnych dát.
Název česky Fylogeneze západopalaearktických druhů rodu Tachina (Diptera, Tachinidae) na základě morfologických a molekulárních dát.
Název anglicky Fylogeny of the West-Palaearkt species of the genus Tachina (Diptera, Tachinidae) based on the morphological and molecular data.
Autoři MURÁRIKOVÁ, Natália, Hana NOVOTNÁ, Andrea TÓTHOVÁ, Josef BRYJA, Petr BEJDÁK a Jaromír VAŇHARA.
Vydání 19. Dipterologický seminár. Dubová pri Modre, SR. 5.-7.9. 2007. 2007.
Originální jazyk slovenština
Typ výsledku Prezentace na konferencích
Obor 10600 1.6 Biological sciences
Stát vydavatele Slovensko
Organizační jednotka Přírodovědecká fakulta
Příznaky Mezinárodní význam
Změnil Změnil: prof. RNDr. Jaromír Vaňhara, CSc., učo 391. Změněno: 5. 1. 2011 12:21.
19. Dipterologický seminár. Dubová pri Modre, SR. 5.-7.9. 2007.
Anotace česky
19. Dipterologický seminář. Dubová pri Modre, SR. 5.-7.9. 2007.
Anotace anglicky
19.th Dipterological conference. Dubová, Modra, Slovak Republic, 5.-7. September 2007(in Slovak).
Návaznosti
GD524/05/H536, projekt VaVNázev: Evolučně ekologická analýza biologických systémů: výzkumné centrum DSP
Investor: Grantová agentura ČR, Evolučně ekologická analýza biologických systémů: výzkumné centrum DSP
MSM0021622416, záměrNázev: Diverzita biotických společenstev a populací: kauzální analýza variability v prostoru a čase