TUŠEROVÁ, Lenka. Vydávání ověřených výstupů z informačních systémů veřejné správy - Czechpoint. In Cofola 2008 Conference: Key Points and Ideas. 2008. ISBN 978-80-210-4629-0.
Originální název Vydávání ověřených výstupů z informačních systémů veřejné správy - Czechpoint
Název česky Vydávání ověřených výstupů z informačních systémů veřejné správy - Czechpoint
Název anglicky Issuing of verified statements from public administration information systems - Czechpoint
Autoři TUŠEROVÁ, Lenka.
Vydání Cofola 2008 Conference: Key Points and Ideas, 2008.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Obor 50500 5.5 Law
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Právnická fakulta
ISBN 978-80-210-4629-0
Štítky Authorised Subjects, Available Registers, Czechpoint, e-government
Změnil Změnila: Mgr. Marie Zejdová, učo 2159. Změněno: 5. 5. 2011 12:11.
Tento příspěvek se zabývá především problematikou vydávání ověřených výstupů z informačních systémů veřejné správy, kterou jako nový institut zavedl zákon č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy, ve znění pozdějších předpisů. Vyznané místo je rovněž věnováno projektu "Czechpoint", který novinky v oblasti elektronické komunikace s veřejnou správou zastřešuje.
Anotace anglicky
This paper deals with the matter of issuing of verified statements from public administration information systems, that was introduced by the Act No., 365/2000 Coll., on Public Administration Information Systems. Important accent is laid on the project "Czechpoint" which covers all innovations in electronic communication with the Public Administration.
VytisknoutZobrazeno: 7. 8. 2024 17:23