JUŘÍKOVÁ, Jana, Michaela KLUSOVÁ, Konstantinos LAPARIDIS a Renata PIETRZAK-FIECZKO. Monitoring of nutrition of children born in maternity hospitals in Frýdek-Místek region (Czech Republic). In XV Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Narażenie dziecka na szkodliwe czynniki środowiskowe i społeczne”. 2008.
Originální název Monitoring of nutrition of children born in maternity hospitals in Frýdek-Místek region (Czech Republic)
Název česky Sledování výživy dětí narozených v porodnicích okresu Frýdek-Místek (Česká republika)
Autoři JUŘÍKOVÁ, Jana, Michaela KLUSOVÁ, Konstantinos LAPARIDIS a Renata PIETRZAK-FIECZKO.
Vydání XV Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Narażenie dziecka na szkodliwe czynniki środowiskowe i społeczne” 2008.
Typ výsledku Prezentace na konferencích
Organizační jednotka Fakulta sportovních studií
Klíčová slova anglicky nutrition habits, children, milk, dairy products, preferences
Příznaky Mezinárodní význam
Změnil Změnila: Ing. Mgr. Jana Juříková, Ph.D., učo 133370. Změněno: 30. 10. 2008 14:30.
VytisknoutZobrazeno: 26. 4. 2024 14:53