SCHELLE, Karel, Jaroslava TOMANCOVÁ a Andrea SCHELLEOVÁ. Správní právo. 1. vyd. Boskovice: ALBERT, 2009, 137 s. Právo. ISBN 978-80-7326-161-0.
Originální název Správní právo
Název česky Správní právo
Název anglicky Administrative Law
Autoři SCHELLE, Karel, Jaroslava TOMANCOVÁ a Andrea SCHELLEOVÁ.
Vydání 1. vyd. Boskovice, 137 s. Právo, 2009.
Nakladatel ALBERT
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Odborná kniha
Obor 50500 5.5 Law
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Právnická fakulta
ISBN 978-80-7326-161-0
Klíčová slova česky Správní právo; veřejná správa; správní řízení
Klíčová slova anglicky Administrative law; public administration; administrative proceedings
Příznaky Recenzováno
Změnil Změnila: Mgr. Marie Zejdová, učo 2159. Změněno: 6. 4. 2010 17:59.
Publikace je učebnicí správního práva pro neprávnické fakulty. Obsahuje jednak pojednání o organizaci veřejné správy státní správy a územní samosprávy, o správním řízení a správním soudnictvím. Vychází z nejnovějších poznatků v tomto oboru i z právní praxe autorů.
Anotace anglicky
This publication is an administrative law textbook for all kind of faculties, but law faculties. It also contains a treatise on organization of public administration state administration and local selfgovernment, administrative proceedings and administrative judiciary. It draws upon the most actual findings on this field and the legal practice of the authors.
VytisknoutZobrazeno: 2. 6. 2024 07:54