STADLEROVÁ, Hana, Marta SVOBODOVÁ, Pavla NOVOTNÁ a Kateřina PLESNÍKOVÁ. F TĚLENÍ. 2010.
Originální název F TĚLENÍ
Název česky F TĚLENÍ
Název anglicky Incarnation
Autoři STADLEROVÁ, Hana (203 Česká republika, garant, domácí), Marta SVOBODOVÁ (203 Česká republika, domácí), Pavla NOVOTNÁ (203 Česká republika, domácí) a Kateřina PLESNÍKOVÁ (203 Česká republika, domácí).
Vydání 2010.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Uspořádání (zogranizování) výstavy (s/bez krit. katal.)
Obor 50300 5.3 Education
Stát vydavatele Česká republika
Kód RIV RIV/00216224:14410/10:00045777
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Klíčová slova česky výstava; didaktika; výtvarná výchova; inovativní intervence
Klíčová slova anglicky exhibition; teachers training; art education; inovation interventions
Změnil Změnila: Mgr. Bc. Pavla Novotná, Ph.D., učo 20806. Změněno: 15. 10. 2019 09:30.
F-tělení, aneb co se stalo studentům v hodinách Pavly Novotné, Kateřiny Plesníkové a Marty Svobodové. Výzkum sledoval intervenující vliv zkušeností a profesní přípravy na utváření psychodidaktických dovedností studentů. Výsledky výzkumu směřují ke zkvalitnění profesní přípravy učitele výtvarné výchovy primárního vzdělávání. F-tělení představuje prezentaci praktických výsledků inovativních intervencí v rámci tohoto výzkumu, teoretické výstupy jsou zpracovány formou odborné publikace ZOP - Zkušenost, odbornost, praxe v psychodidaktické přípravě učitele výtvarné výchovy v primárním vzdělávání.
Anotace anglicky
Incarnation. What happens in lectures with Pavla Novotná, Kateřina Plesníková and Marta Svobodová. A presentation of a fragment of innovative interventions in professional training reasearch of teachers in primary education mentioned in publication ZOP.
Návaznosti
MUNI/A/1033/2009, interní kód MUNázev: Rozvoj kreativity ve školní i mimoškolní výtvarné pedagogice (Akronym: ROKREA)
Investor: Masarykova univerzita, Rozvoj kreativity ve školní i mimoškolní výtvarné pedagogice, DO R. 2020_Kategorie A - Specifický výzkum - Studentské výzkumné projekty
VytisknoutZobrazeno: 14. 5. 2024 04:11