HŘEBÍČEK, Jiří. 5. letní škola aplikované informatiky. Indikátory účinnosti EMS podle odvětví. In Sborník příspěvků 5. letní škola aplikované informatiky. Indikátory účinnosti EMS podle odvětví. Brno: Masarykova universita, 2008, 151 s. ISBN 978-80-210-4774-7.
Originální název 5. letní škola aplikované informatiky. Indikátory účinnosti EMS podle odvětví
Název česky 5. letní škola aplikované informatiky. Indikátory účinnosti EMS podle odvětví
Název anglicky 5th Summer School of Applied Informatics. Performance Indicators of the EMS by Sectors
Autoři HŘEBÍČEK, Jiří (203 Česká republika, garant, domácí).
Vydání Brno, Sborník příspěvků 5. letní škola aplikované informatiky. Indikátory účinnosti EMS podle odvětví, 151 s. 2008.
Nakladatel Masarykova universita
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Editorství tematického sborníku, editorství monotematického čísla odborného časopisu
Obor 10201 Computer sciences, information science, bioinformatics
Stát vydavatele Česká republika
Kód RIV RIV/00216224:14710/08:00041057
Organizační jednotka Institut biostatistiky a analýz
ISBN 978-80-210-4774-7
Klíčová slova česky Letní škola; Aplikovaná informatika; Indikátory
Klíčová slova anglicky Summer school; Applied Informatics; Indicators
Změnil Změnil: prof. RNDr. Jiří Hřebíček, CSc., učo 993. Změněno: 26. 12. 2010 21:11.
5. letní škola aplikované informatiky konala ve dnech 22. až 24. srpna 2006 v Bedřichově v rámci řešení projektu SP/4i2/26/07: Návrh nových indikátorů pro průběžné monitorování účinnosti systémů environmentálního managementu podle odvětví a systému jejich environmentálního reportingu s hodnocením vazeb mezi životním prostředím, ekonomikou a společností, který je realizován Masarykovou universitou v letech 2007 až 2010 v rámci Resortního programu výzkumu v působnosti Ministerstva životního prostředí s počátkem řešení projektů v roce 2007 s finanční podporou Ministerstva životního prostředí. Největší část příspěvků byla věnována problematice dobrovolného reportingu a tvorbě indikátorů EMS.
Anotace anglicky
5th Summer School of Applied Informatics was held on 22 to 24 August 2006 Bedřichov within the project SP/4i2/26/07: Proposal of new indicators for monitoring the effectiveness of environmental management by industry and the system of environmental reporting with evaluation of the linkages between environment, economy and society, which is implemented in the Masaryk University between 2007 and 2010 as part of the Research program of the Ministry of Environment of the early projects in the year 2007 with financial support from the Ministry of Environment. The largest part of the papers were devoted to the issue of voluntary reporting and creating indicators of EMS.
Návaznosti
SP/4I2/26/07, projekt VaVNázev: Návrh nových indikátorů pro průběžné monitorování účinnosti systémů environmentálního managementu podle odvětví (OKEČ) a systému jejich environmentálního reportingu s hodnocením vazeb mezi životním prostředím, ekonomikou a společností.
Investor: Ministerstvo životního prostředí ČR, Návrh nových indikátorů pro průběžné monitorování činností v systému enviromentálního managementu podle odvětví (OKEČ) a systému jejich enviromentálního reportingu s hodnocením vazeb mezi životním prostředím, ekonomikou a společností
VytisknoutZobrazeno: 26. 7. 2024 19:40