OURODA, Karel. Zahajovací workshop k projektu OPVK. 2011.
Originální název Zahajovací workshop k projektu OPVK
Název česky Zahajovací workshop k projektu OPVK
Název anglicky Kick-off workshop for the project OPVK
Autoři OURODA, Karel (203 Česká republika, garant, domácí).
Vydání 2011.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Uspořádání workshopu
Obor 50300 5.3 Education
Stát vydavatele Česká republika
Kód RIV RIV/00216224:14410/11:00053799
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Klíčová slova česky Zahajovací workshop programové prohlášení vedení fakulty vedení řešitelského pracoviště představení hlavního manažera projektu který workshop moderoval a vedoucích klíčových aktivit.
Klíčová slova anglicky Kick-off Workshop mission statement faculty management management of the research department showing the main manager of the project and key activities chiefs.
Změnil Změnil: Mgr. et Mgr. Karel Ouroda, Ph.D., učo 29323. Změněno: 19. 3. 2013 22:45.
Zahajovací workshop připravil a moderoval hl. manažer a řešitel projektu, dr. Karel Ouroda. V úvodu vystoupili děkan fakulty, vedoucí řešitelského pracoviště, profesor pedagogiky. Dále následovalo představení a příspěvky jednotlivých hlavních vedoucích klíčových aktivit a některých hostů. Nakonec se zapojili s hodnotnými příspěvky i přítomní studenti oboru. Host z NÚOV Praha, dr. Hana Čiháková, vysoce ocenila zařazení zejména klíčové aktivity 06 – „Stáže učitelů oboru z PdF MU na středních odborných školách.“
Anotace anglicky
The inaugural workshop was prepared and hosted by the City. manager and project leader, dr. Karel Ouroda. In the introduction, spoke on the Dean, Head of the research department, and professor of pedagogy. Further performances followed and contributions of the main heads of key activities and some guests. Finally, get involved with valuable contributions and present students of the field. Host of NÚOV Prague, dr. Hana Čiháková, highly appreciated the inclusion of particular key activities 06 - "Placement of teachers from the Faculty of the field at secondary vocational schools."
VytisknoutZobrazeno: 26. 4. 2024 16:50