BRYCHOVÁ, Alice. Rozvoj schopnosti sebehodnocení pomocí EJP. In Konference o projektu EJP v praxi. 2011.
Originální název Rozvoj schopnosti sebehodnocení pomocí EJP
Název česky Rozvoj schopnosti sebehodnocení pomocí EJP
Název anglicky Developping the skills of self-assesment using ELP
Autoři BRYCHOVÁ, Alice.
Vydání Konference o projektu EJP v praxi, 2011.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Vyžádané přednášky
Obor 50300 5.3 Education
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Klíčová slova česky Evropské jazykové portfolio, sebehodnocení, metakognitivní učení, jazykový profil podle SERR
Klíčová slova anglicky European Language Portfolio, selfassessment, metacognitive learning, profile of language skills
Příznaky Mezinárodní význam
Změnil Změnila: PhDr. Alice Brychová, Ph.D., učo 1892. Změněno: 5. 3. 2012 09:09.
Formou interaktivního workshopu byly představeny možnosti rozvoje schopnosti sebehodnocení cizojazyčné kompetence, které lze využít ve školním vzdělávání.
Anotace anglicky
Through interactive workshops were presented opportunities to develop skills self assessment of foreign language competence, which can be used in school education.
VytisknoutZobrazeno: 27. 4. 2024 04:22