Práce na příbuzné téma (mají shodná klíčová slova):

brno, human skeletal remains, lidske kosterni pozustatky, epigenetic traits, antropologicka analyza, epigeneticke znaky, 11.o18. stoleti, church of virgin mary (st. anne), 11tho18th century, anthropological analysis, starobrnensky klaster, rotunda, kostel panny marie (sv. anny), old brno monastery

Klíčová slova abecedně | Klíčová slova dle četnosti

1.
Řeháčková, Pavlína
Fakulta: Přírodovědecká fakulta
Rok: 2014, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Antropologie / Antropologie
Obhajoba bakalářské práce: Antropologická analýza lidských kosterních pozůstatků z areálu Výstaviště Flora Olomouc | Práce na příbuzné téma Zobrazit popisek

2.
Kachlíková, Kateřina roz. Paseková
Fakulta: Přírodovědecká fakulta
Rok: 2011, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Antropologie / Antropologie
Obhajoba bakalářské práce: Antropologická analýza kosterních pozůstatků pruských vojáků z hromadného hrobu z ulice Trtílkova, Brno-Lesná | Práce na příbuzné téma

3.
Kolényová, Ivana
Fakulta: Přírodovědecká fakulta
Rok: 2018, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Antropologie / Antropologie
Obhajoba bakalářské práce: Antropologická analýza lidských kosterních pozůstatků z lokality Horní Heršpice | Práce na příbuzné téma

4.
Šáliová, Soňa
Fakulta: Přírodovědecká fakulta
Rok: 2013, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Antropologie / Antropologie
Obhajoba bakalářské práce: Antropologická analýza lidských kosterních pozůstatků z lokality Jihlava - Stadion | Práce na příbuzné téma

5.
Daňko, Marek
Fakulta: Přírodovědecká fakulta
Rok: 2015, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Mgr.
Program/obor Antropologie / Antropologie
Obhajoba diplomové práce: Antropologická analýza lidských kosterních pozůstatků z městského hřbitova v Bardejově | Práce na příbuzné téma

6.
Hrubá, Nikola
Fakulta: Právnická fakulta
Rok: 2017, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Veřejná správa / Teorie a praxe trestního a správního procesu
Obhajoba bakalářské práce: Význam kriminalistické biologie | Práce na příbuzné téma

7.
Jungerová, Jana
Fakulta: Přírodovědecká fakulta
Rok: 2012, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Mgr.
Program/obor Antropologie / Antropologie
Obhajoba diplomové práce: Výskyt epigenetických znaků u historické českobudějovické populace | Práce na příbuzné téma

8.
Kalášková, Lucie
Fakulta: Přírodovědecká fakulta
Rok: 2016, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Antropologie / Antropologie
Obhajoba bakalářské práce: Antropologická analýza lidských kosterních pozůstatků z lokality Modřice | Práce na příbuzné téma

9.
Kopecký, Tomáš
Fakulta: Přírodovědecká fakulta
Rok: 2012, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Antropologie / Antropologie
Obhajoba bakalářské práce: Antropologická analýza lidských kosterních pozůstatků z areálu zámku v Třebíči | Práce na příbuzné téma

10.
Koudelková, Anna
Fakulta: Přírodovědecká fakulta
Rok: 2014, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Antropologie / Antropologie
Obhajoba bakalářské práce: Antropologická analýza pravěkého sídlištního objektu z lokality Přerov - Vinary | Práce na příbuzné téma

11.
Matus, Dominik
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2018, studium probíhá
Program/obor Obecná teorie a dějiny umění a kultury / Dějiny umění
Obhajoba bakalářské práce: Knihovna a sakristie augustiniánů v Brně, dílo klášterního truhláře Bernarda Stöttnera | Práce na příbuzné téma

12.
Mrázková, Radka roz. Šmídová
Fakulta: Přírodovědecká fakulta
Rok: 2014, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Antropologie / Antropologie
Obhajoba bakalářské práce: Antropologická analýza vybraných objektů z lokality Pasohlávky | Práce na příbuzné téma

13.
Němcová, Jana
Fakulta: Přírodovědecká fakulta
Rok: 2011, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Antropologie / Antropologie
Obhajoba bakalářské práce: Antropologická analýza kosterních pozůstatků z novověkého hřbitova v Jaroměřicích nad Rokytnou | Práce na příbuzné téma

14.
Urbánková, Helena
Fakulta: Přírodovědecká fakulta
Rok: 2009, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Mgr.
Program/obor Antropologie / Antropologie
Obhajoba diplomové práce: Komplexní antropologické zpracování kosterních pozůstatků z Prostějova - Okružní ulice | Práce na příbuzné téma

15.
Velebová, Lucie
Fakulta: Přírodovědecká fakulta
Rok: 2016, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Antropologie / Antropologie
Obhajoba bakalářské práce: Antropologická analýza lidských kosterních pozůstatků z lokality Svatobořice-Mistřín | Práce na příbuzné téma

16.
Víšková, Marcela
Fakulta: Přírodovědecká fakulta
Rok: 2011, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Mgr.
Program/obor Antropologie / Antropologie
Obhajoba diplomové práce: Antropologická analýza kosterního materiálu ze hřbitova okolo chrámu sv. Ducha v Hradci Králové | Práce na příbuzné téma

17.
Adamcová, Marie
Fakulta: Ekonomicko-správní fakulta
Rok: 2015, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Ing.
Program/obor Hospodářská politika a správa / Regionální rozvoj a správa
Obhajoba diplomové práce: Kulturní a kreativní průmysl v České republice | Práce na příbuzné téma

18.
Adamcová, Michaela
Fakulta: Přírodovědecká fakulta
Rok: 2006, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Geografie a kartografie / Geografie (kombinace/zaměření: Humánní geografie)
Obhajoba bakalářské práce: Vývoj sociální struktury sídlišť | Práce na příbuzné téma

19.
Adamec, Peter
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2010, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Historické vědy / Historie
Obhajoba bakalářské práce: Vzdělávání nevidomých na Moravě formou ústavní péče do roku 1950 | Práce na příbuzné téma

20.
Adamec, Václav
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2012, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Mgr.
Program/obor Historické vědy / Historie
Obhajoba diplomové práce: Referát II A brněnského Gestapa 1939 - 1943 | Práce na příbuzné téma

21.
Adamec, Václav
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2012, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Mgr.
Program/obor Učitelství pro střední školy / Učitelství historie pro střední školy
Obhajoba diplomové práce: Referát II A brněnského Gestapa 1939 - 1943 | Práce na příbuzné téma

22.
Adamová, Lucie
Fakulta: Fakulta sportovních studií
Rok: 2014, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Tělesná výchova a sport / Tělesná výchova a sport (kombinace/zaměření: Trenérství)
Obhajoba bakalářské práce: Street dance skupiny v Brně | Práce na příbuzné téma

23.
Altmannová, Martina
Fakulta: Přírodovědecká fakulta
Rok: 2014, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Mgr.
Program/obor Geografie a kartografie / Sociální geografie a regionální rozvoj
Obhajoba diplomové práce: Dojížďka do vysokých škol v Brně s důrazem na studenty ze Slovenska | Práce na příbuzné téma

24.
Anderková, Natália
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2013, studium neúspěšně ukončeno
Program/obor Obecná teorie a dějiny umění a kultury / Hudební věda
Obhajoba bakalářské práce: Kauza Russmann (1763): brnenský regenschori od sv. Jakuba a jeho pozostalosť | Práce na příbuzné téma

25.
Andršová, Lada
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2009, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Obecná teorie a dějiny umění a kultury / Hudební věda, Sdružená uměnovědná studia
Obhajoba bakalářské práce: Vztah brněnských studentů k duchovní vážné hudbě. (Malá sociologicko-psychologická sonda do studentského prostředí v Brně) | Práce na příbuzné téma

26.
Andrýsek, Jan
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2011, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Mgr.
Program/obor Obecná teorie a dějiny umění a kultury / Teorie a dějiny filmu a audiovizuální kultury
Obhajoba diplomové práce: Mechanismy kontroly filmové kultury ze strany místních orgánů v Brně v letech 1918 - 1945 | Práce na příbuzné téma

27.
Antonín Malaníková, Michaela
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2013, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Ph.D.
Program/obor Historické vědy (čtyřleté) / Historie - české dějiny
Obhajoba disertační práce: Genderová analýza ekonomického života středověkého Brna v komparaci s Jihlavou a Znojmem. | Práce na příbuzné téma

28.
Antošová, Jana
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2009, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Mgr.
Program/obor Obecná teorie a dějiny umění a kultury / Dějiny umění
Obhajoba diplomové práce: Jan Jiří Etgens - kostel sv. Janů, Vranov u Brna, Czenstochovská kaple v Brně-Zábrdovicích. Brněnská díla v umělcově tvorbě | Práce na příbuzné téma

29.
Armutidisová, Nela
Fakulta: Fakulta sociálních studií
Rok: 2014, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Mgr.
Program/obor Sociologie / Sociologie
Obhajoba diplomové práce: Hantec v ohrožení | Práce na příbuzné téma

30.
Arnoštová, Marcela
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2011, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Obecná teorie a dějiny umění a kultury / Teorie a provozovací praxe staré hudby
Obhajoba bakalářské práce: Augustinián Jeroným Haura (1704-1750) a jeho pastorální árie Surge mopse vocem alta | Práce na příbuzné téma

31.
Arnoštová, Marcela
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2015, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Mgr.
Program/obor Obecná teorie a dějiny umění a kultury / Hudební věda
Obhajoba diplomové práce: Miniopera v pojetí dirigenta a dramaturga Václava Noska | Práce na příbuzné téma

32.
Aujezdský, Jakub
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2015, studium neúspěšně ukončeno
Program/obor Historické vědy / Historie
Obhajoba bakalářské práce: Brněnští minorité v proměnách 13. století | Práce na příbuzné téma

33.
Babinec, Marek
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2009, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Mgr.
Program/obor Obecná teorie a dějiny umění a kultury / Teorie a dějiny filmu a audiovizuální kultury
Obhajoba diplomové práce: Americký film jako politický argument a jeho uvádění v Brně v letech 1945 - 1948 | Práce na příbuzné téma

34.
Bahelková, Aneta
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2017, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Mgr.
Program/obor Obecná teorie a dějiny umění a kultury / Management v kultuře
Obhajoba diplomové práce: Destinační marketing města Brna se zacílením na zahraniční turisty | Práce na příbuzné téma

35.
Bajáková, Hana
Fakulta: Fakulta sociálních studií
Rok: 2009, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Mediální a komunikační studia / Mediální studia a žurnalistika
Obhajoba bakalářské práce: Soubor publicistických rozhovorů do týdeníku Rozhlas | Práce na příbuzné téma

36.
Baláž, Tomáš
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2012, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Historické vědy / Archivnictví
Obhajoba bakalářské práce: Zasadania predsedníctva krajského výboru KSČ Brno v roku 1946 | Práce na příbuzné téma

37.
Balcárková, Karolína
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2016, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Obecná teorie a dějiny umění a kultury / Sdružená uměnovědná studia
Obhajoba bakalářské práce: Dokumentární film Československé televize Brno a České televize Brno v letech 1990 – 1995 | Práce na příbuzné téma
Obhajoba bakalářské práce: Dokumentární film Československé televize Brno a České televize Brno v letech 1990 – 1995 | Práce na příbuzné téma

38.
Baldíková, Lucie
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2009, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Mgr.
Program/obor Historické vědy / Etnologie
Obhajoba diplomové práce: Národopisná činnost v Brně v první polovině devadesátých let 19.století | Práce na příbuzné téma

39.
Balounová, Zuzana
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2012, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Obecná teorie a dějiny umění a kultury / Sdružená uměnovědná studia
Obhajoba bakalářské práce: Brněnská Vaňkovka v 90. letech 20. století (od brownfieldu po kulturní centrum) | Práce na příbuzné téma

40.
Bartoš, Josef
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2013, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Obecná teorie a dějiny umění a kultury / Hudební věda
Obhajoba bakalářské práce: Život a dílo Richarda Týnského,uměleckého ředitele SSOKG | Práce na příbuzné téma
Obhajoba bakalářské práce: Život a dílo Richarda Týnského,uměleckého ředitele SSOKG | Práce na příbuzné téma

41.
Bártová, Barbora
Fakulta: Přírodovědecká fakulta
Rok: 2012, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Mgr.
Program/obor Geografie a kartografie / Fyzická geografie
Obhajoba diplomové práce: Časové změny v základních druzích povrchů a jejich potenciální vliv na formování městského klimatu v Brně a okolí | Práce na příbuzné téma

42.
Bártová, Monika
Fakulta: Pedagogická fakulta
Rok: 2008, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Specializace v pedagogice / Pedagogické asistentství dějepisu pro základní školy, Pedagogické asistentství zeměpisu pro základní školy
Obhajoba bakalářské práce: Historický vývoj brněnského poštovnictví (se zaměřením na období do rozpadu Rakousko - Uherska) | Práce na příbuzné téma

43.
Bartušková, Eva
Fakulta: Ekonomicko-správní fakulta
Rok: 2014, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Ing.
Program/obor Hospodářská politika a správa / Veřejná správa (L'Administration publique)
Obhajoba diplomové práce: Komparace kulturní politiky na municipální úrovni | Práce na příbuzné téma

44.
Bařáková, Eliška
Fakulta: Pedagogická fakulta
Rok: 2018, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Specializace v pedagogice / Český jazyk a literatura se zaměřením na vzdělávání, Hudební výchova se zaměřením na vzdělávání
Obhajoba bakalářské práce: Umělecká činnost Pěveckého sboru Masarykovy univerzity | Práce na příbuzné téma

45.
Bařinka, Miloš
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2015, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Mgr.
Program/obor Obecná teorie a dějiny umění a kultury / Hudební věda
Obhajoba diplomové práce: Ďagilevův Ruský balet v Praze a v Brně | Práce na příbuzné téma

46.
Bastlová, Alice
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2017, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Mgr.
Program/obor Historické vědy / Historie
Obhajoba diplomové práce: Ženy v zastupitelstvu města Brna v letech 1919-1929 | Práce na příbuzné téma

47.
Baťa, Daniel
Fakulta: Přírodovědecká fakulta
Rok: 2012, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Mgr.
Program/obor Geografie a kartografie / Fyzická geografie
Obhajoba diplomové práce: Prostorová diferenciace vybraných meteorologických prvků na území brněnské aglomerace | Práce na příbuzné téma

48.
Bednařík, Michal
Fakulta: Přírodovědecká fakulta
Rok: 2015, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Geologie / Geologie
Obhajoba bakalářské práce: Fluviální sedimenty a jejich inženýrskogeologické charakteristiky v městě Brně | Práce na příbuzné téma
Obhajoba bakalářské práce: Fluviální sedimenty a jejich inženýrskogeologické charakteristiky v městě Brně | Práce na příbuzné téma

49.
Bednářová, Anna
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2007, studium neúspěšně ukončeno
Program/obor Obecná teorie a dějiny umění a kultury / Dějiny umění
Obhajoba bakalářské práce: Malobytové kolonie a Domy pro chudé města Brna architekta Josefa Poláška | Práce na příbuzné téma

50.
Bělehrad, Tomáš
Fakulta: Filozofická fakulta
Rok: 2010, studium úspěšně absolvováno, udělen titul: Bc.
Program/obor Historické vědy / Archivnictví, Historie
Obhajoba bakalářské práce: Projevy předních československých politiků na Brněnsku po druhé světové válce do voleb do Ústavodárného shromáždění 1946 | Práce na příbuzné téma

Relevantní odkazy 


Nahoru | Aktuální datum a čas: 23. 10. 2018 18:16, 43. (lichý) týden

Kontakty: istech(zavináč/atsign)fi(tečka/dot)muni(tečka/dot)cz, studijní odd., správci práv, is-technici, e-technici, IT podpora | Použití cookies | Více o Informačním systému