IS po kapkách

RSS V tomto blogu budou postupně přibývat připomínky novějších i starších vlastností ISu. Pod 'celý příspěvek' najdete odkaz do Nápovědy s podrobným vysvětlením.

Máte-li přístup do IS MU, čtěte blog v něm (IS vám eviduje, co jste již četli).

Máte-li nejasnost k čemukoliv v ISu, je vám k dispozici tým istechniků na adrese istech@fi.muni.cz – uvítáme Váš dotaz!

IS po kapkách je provozován i formou prezentace (slajdy) na chodbách několika fakult a prostřednictvím virtuálního monitoru.

Vlastníci blogu: Mgr. Filip Daněk, 172518, Mgr. Jitka Daňková, 173357, RNDr. Miroslava Misáková, 2660
Právo číst: kdokoliv v Internetu

Potřebujete další prostor online pro Vaše data a dokumenty?

Informačně přínosné | 4 | 6
Mgr. Jitka Daňková (CVT FI MU), učo 173357
uživatel
úřadovna
Využívejte úložiště v externích službách IS MU.
Osobní administrativa > Externí služby.

celý příspěvek

Nahoru | Aktuální datum a čas: 26. 5. 2017 01:43, 21. (lichý) týden