IS po kapkách

RSS V tomto blogu budou postupně přibývat připomínky novějších i starších vlastností ISu. Pod 'celý příspěvek' najdete odkaz do Nápovědy s podrobným vysvětlením.

Máte-li přístup do IS MU, čtěte blog v něm (IS vám eviduje, co jste již četli).

Máte-li nejasnost k čemukoliv v ISu, je vám k dispozici tým istechniků na adrese istech@fi.muni.cz – uvítáme Váš dotaz!

IS po kapkách je provozován i formou prezentace (slajdy) na chodbách několika fakult a prostřednictvím virtuálního monitoru.

Vlastníci blogu: Mgr. Filip Daněk, 172518, Mgr. Jitka Daňková, 173357, RNDr. Miroslava Misáková, 2660
Právo číst: kdokoliv v Internetu

Kteří studenti se nepřihlásili na zkoušku?

Vtipné | 4 | 7
Mgr. Jitka Daňková (CVT FI MU), učo 173357
učitel
nepřihlášení
Změňte výběr studentů v Záznamíku učitele:
Změna omezení > nepřihlášení na žádný zkušební termín.

celý příspěvek

Nahoru | Aktuální datum a čas: 21. 10. 2017 10:31, 42. (sudý) týden