Volné pozice nejen pro absolventy PdF RSS

https://is.muni.cz/bt/prace/   [B. Klimovič, 30. 3. 2010 16:07] jiná vývěska
Na této neautentizované vývěsce budeme zveřejňovat nabídky práce, o jejichž zveřejnění žádají školy a jiné firmy studijní oddělení PdF. Ke zveřejnění využíváme neautentizovanou vývěsku proto, abychom mohli informace z ní zveřejňovat zároveň i na webu PdF.
Manipulační klíč
Dosud nehodnoceno
Vloženo: 3. 6. 2020 13:58, Žaneta Novotná (ÚMVV Sekr Děk PdF MU), 243429; expiruje: 17. 8. 2020

Kontaktní údaje

Jméno: Dana Otoupalová
Email: reditel@skolablazovice.eu
Telefon: 739029216

Nabídka zaměstnání

Inzerent: Základní škola a Mateřská škola Blažovice, příspěvková organizace
Název pozice: učitel/učitelka MŠ
Pracoviště: mateřská škola
Termín nástupu: 24. 8. 2020
Náplň práce:
Požadavky:
Nabízíme: Menší fajn kolektiv na vesnické škole.
Uzávěrka přihlášek:
Poznámka: Dobré dopravní spojení vlakem i autobusem.

« Sociální pracovník/Brno (11. 6. 2020 08:15) | řazeno dle času od nejmladších | Zaměstnání pro absolventky (absolventy) učitelství 1. stupně/Líšeň » (1. 6. 2020 08:09)