Volné pozice nejen pro absolventy PdF RSS

https://is.muni.cz/bt/prace/   [B. Klimovič, 30. 3. 2010 16:07] jiná vývěska
Na této neautentizované vývěsce budeme zveřejňovat nabídky práce, o jejichž zveřejnění žádají školy a jiné firmy studijní oddělení PdF. Ke zveřejnění využíváme neautentizovanou vývěsku proto, abychom mohli informace z ní zveřejňovat zároveň i na webu PdF.
Manipulační klíč
Dosud nehodnoceno
Vloženo: 30. 6. 2020 14:25, Žaneta Novotná (ÚMVV Sekr Děk PdF MU), 243429; expiruje: 16. 8. 2020

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba: Miloš Přinosil
Email: prinosil@zsuvoz.cz

Nabídka zaměstnání

Inzerent: ZŠ Úvoz
Název pozice: Vyučující matematiky, fyziky, informatiky
Místo pracoviště: Brno
Náplň práce: Hledáme učitele/učitelky ideálně kombinace mat + fyz/inf (případně i jiná), možný plný i zkrácený úvazek, vhodné i pro absolventy.
Požadavky: Vysokoškolské pedagogické vzdělání.
Nabízíme: Příjemný a nápomocný kolektiv, zajímavá práce (škola otevírá třídy pro mimořádně nadané děti, sportovní třídy se zaměřením na lední hokej i klasické třídy), vstřícné vedení.
Termín nástupu: 23. 8. 2020 22:00:00
Deadline: 16. 8. 2020
« Učitel/učitelka matematiky a výpočetní techniky na SŠ/Blansko (30. 6. 2020 14:28) | řazeno dle času od nejmladších | Učitel/ka ČJ, NJ/Zaječí, okres Břeclav » (25. 6. 2020 12:32)