Volné pozice nejen pro absolventy PdF RSS

https://is.muni.cz/bt/prace/   [B. Klimovič, 30. 3. 2010 16:07] jiná vývěska
Na této neautentizované vývěsce budeme zveřejňovat nabídky práce, o jejichž zveřejnění žádají školy a jiné firmy studijní oddělení PdF. Ke zveřejnění využíváme neautentizovanou vývěsku proto, abychom mohli informace z ní zveřejňovat zároveň i na webu PdF.
Manipulační klíč
Dosud nehodnoceno
Vloženo: 30. 6. 2020 14:28, Žaneta Novotná (ÚMVV Sekr Děk PdF MU), 243429; expiruje: 20. 8. 2020

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba: Ing. Petr Bouda
Email: bouda@skolablansko.cz

Nabídka zaměstnání

Inzerent: Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace
Název pozice: Učitel/ka MAT a IKT
Místo pracoviště Blansko
Náplň práce: Učitel/učitelka matematiky a výpočetní techniky na střední škole.
Požadavky: Vysokoškolské vzdělání. Vystudovaná matematika, studium ICT není nutnou podmínkou.
Nabízíme: Plný pracovní úvazek na hlavní pracovní poměr. Dobrá dostupnost. Výborné zázemí.
Termín nástupu: 23. 8. 2020 22:00:00
Deadline: 20. 8. 2020
« Praxe na ZŠ - Hledáme vedoucí zájmových kroužků! (pro studenty M,Tv, spec. ped., etopedie)/Brno (1. 7. 2020 09:06) | řazeno dle času od nejmladších | Vyučující matematiky, fyziky, informatiky/Brno » (30. 6. 2020 14:25)