Volné pozice nejen pro absolventy PdF RSS

https://is.muni.cz/bt/prace/   [B. Klimovič, 30. 3. 2010 16:07] jiná vývěska
Na této neautentizované vývěsce budeme zveřejňovat nabídky práce, o jejichž zveřejnění žádají školy a jiné firmy studijní oddělení PdF. Ke zveřejnění využíváme neautentizovanou vývěsku proto, abychom mohli informace z ní zveřejňovat zároveň i na webu PdF.
Manipulační klíč
Dosud nehodnoceno
Vloženo: 3. 9. 2019 08:00, Žaneta Novotná (ÚMVV Sekr Děk PdF MU), 243429; expiruje: 18. 12. 2019

Kontaktní údaje

Jméno: Eva Štaralová
Email: reditelka@zsjedovnice.cz
Telefon: 777025442

Nabídka zaměstnání

Inzerent: ZŠ Jedovnice, příspěvková organizace
Název pozice: Učitel/učitelka anglického jazyka a literatury pro 2.st. ZŠ
Pracoviště: ZŠ Jedovnice, příspěvková organizace
Termín nástupu: Od 1.2. 2020, případně dle domluvy.
Náplň práce: Výuka anglického jazyka, vedení pedagogické dokumentace, organizace školních kol soutěží v anglickém jazyce, příprava poznávacích zájezdů do Anglie.
Požadavky: Absolvent pedagogické fakulty nebo student anglického jazyka se zaměřením na vzdělávání.
Nabízíme: Nabídka dlouhodobé spolupráce, příjemné motivační pracovní prostředí, možnost dalšího seberozvoje, účast v mezinárodních projektech.
Uzávěrka přihlášek: 15.12.2019
Poznámka:

« Vedoucí vychovatelka školní družiny a školního klubu (3. 9. 2019 08:01) | řazeno dle času od nejmladších