Volné pozice nejen pro absolventy PdF RSS

https://is.muni.cz/bt/prace/   [B. Klimovič, 30. 3. 2010 16:07] jiná vývěska
Na této neautentizované vývěsce budeme zveřejňovat nabídky práce, o jejichž zveřejnění žádají školy a jiné firmy studijní oddělení PdF. Ke zveřejnění využíváme neautentizovanou vývěsku proto, abychom mohli informace z ní zveřejňovat zároveň i na webu PdF.
Manipulační klíč
Dosud nehodnoceno
Vloženo: 6. 2. 2020 15:07, Žaneta Novotná (ÚMVV Sekr Děk PdF MU), 243429; expiruje: 29. 2. 2020

Kontaktní údaje

Jméno: PhDr. Jan Dudek
Email: jan.dudek@zspozorice.cz
Telefon: 774840020

Nabídka zaměstnání

Inzerent: ZŠ a MŠ Pozořice, příspěvková organizace
Název pozice: učitel(ka) 1.stupně
Pracoviště: Základní škola a mateřská škola Pozořice
Termín nástupu: 1.2. 2020
Náplň práce: plný nebo částečný úvazek v 5.třídě - záskok za dlouhodobou pracovní neschopnost
Požadavky: HLEDÁME UČITELKU 1.STUPNĚ (možné i studenta-ku posledního ročníku studia). Požadujeme spolehlivost, komunikativní schopnosti, ochotu spolupracovat.
Nabízíme: Příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv, menší pracovní skupiny dětí, výborná vybavenost tříd.Dobrá dostupnost z Brna-jen 20 minut autobusem z Úzké.
Uzávěrka přihlášek:
Poznámka:

« Lyžařský instruktor/Pozořice (7. 2. 2020 14:00) | řazeno dle času od nejmladších