Volné pozice nejen pro absolventy PdF RSS

https://is.muni.cz/bt/prace/   [B. Klimovič, 30. 3. 2010 16:07] jiná vývěska
Na této neautentizované vývěsce budeme zveřejňovat nabídky práce, o jejichž zveřejnění žádají školy a jiné firmy studijní oddělení PdF. Ke zveřejnění využíváme neautentizovanou vývěsku proto, abychom mohli informace z ní zveřejňovat zároveň i na webu PdF.
Manipulační klíč
Dosud nehodnoceno
Vloženo: 9. 3. 2020 10:09, Žaneta Novotná (ÚMVV Sekr Děk PdF MU), 243429; expiruje: 1. 5. 2020

Kontaktní údaje

Jméno: Bohdana Vlčková
Email: ms.kovalovice@seznam.cz
Telefon: 775 009 303

Nabídka zaměstnání

Inzerent: Mateřská škola Kovalovice, p.o.
Název pozice: Logoped
Místo pracoviště: MŠ Kovalovice, Kovalovice 15
Termín nástupu: 25. 8. 2020

Náplň práce:
Individuální a skupinová logopedická intervence v logopedické třídě mateřské školy.

Požadavky:
  • Kvalifikace v oboru
  • Zodpovědnost
  • Pracovitost
  • Samostatnost
  • Tvořivost
Nabízíme:
  • Práce v malém kolektivu v mateřské škole na venkově
  • Práce na celý úvazek
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Pracovní benefity
Uzávěrka přihlášek: Do obsazení pracovní pozice

« Učitel/ka 1. st. ZŠ/Brno (9. 3. 2020 10:16) | řazeno dle času od nejmladších | Speciální pedagog/Brno » (13. 2. 2020 14:58)