Volné pozice nejen pro absolventy PdF RSS

https://is.muni.cz/bt/prace/   [B. Klimovič, 30. 3. 2010 16:07] jiná vývěska
Na této neautentizované vývěsce budeme zveřejňovat nabídky práce, o jejichž zveřejnění žádají školy a jiné firmy studijní oddělení PdF. Ke zveřejnění využíváme neautentizovanou vývěsku proto, abychom mohli informace z ní zveřejňovat zároveň i na webu PdF.
Manipulační klíč
Dosud nehodnoceno
Vloženo: 25. 3. 2020 10:52, Žaneta Novotná (ÚMVV Sekr Děk PdF MU), 243429; expiruje: 29. 5. 2020

Kontaktní údaje

Jméno: Vlastimil Kropáč
Email: gymnazium@velke-pavlovice.cz
Telefon: 777736407

Nabídka zaměstnání

Inzerent: Pracovní místo učitele - učitelky M - Tv, Ch
Název pozice: učitel - učitelka s aprobací M,Tv,Ch
Pracoviště: Gymnázium Velké Pavlovice, Pod školou 10
Termín nástupu: 1.9.2020
Náplň práce: Výuka všeobecně vzdělávacích předmětů na střední škole s matematikou, tělesnou výchovou, případně chemií.
Požadavky: VŠ vzdělání v dané aprobaci a způsobilost podle zákona o pedagogických pracovnících.
Nabízíme: Klidné pracovní prostředí, možnost dalšího rozvoje Erasmus.
Uzávěrka přihlášek: 29.5.2020
Poznámka: Životopis a žádosti zasílejte na
gymnazium@velke-pavlovice.cz

« Kvalifikovaný/á učitel/učitelka ČJ. Kvalifikovaný/á učitel/učitelka NJ/Mšec (3. 4. 2020 12:54) | řazeno dle času od nejmladších | Učitel/ka s aprobací Aj, D, Bi/Velké Pavlovice » (25. 3. 2020 10:50)