4. 12. 2018 14:04nové

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Veronika Křesálková
21. 1. 2021 17:47nové
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zdali je možné se přihlásit na obor regionální rozvoj a cestovní ruch, mít k tomu povinný anglický jazyk a přidat si k tomu další cizí jazyk? Pokud by bylo potřeba si dát obor regionální rozvoj a cestovní ruch a francouzský jazyk a literatura, jako druhý obor, nevím, jestli by se to dalo časově a vzhledem k náročnosti, zvládnout.
22. 1. 2021 14:06nové
Dobrý den, děkuji za Váš dotaz k programu Regionální rozvoj a cestovní ruch. Nejsem si zcela jistá, zda správně rozumím otázce, a proto pokud bych neodpověděla dostatečně, upřesněte mi prosím svůj dotaz. Pokud se ptáte na povinnost studovat cizí jazyky v bakalářském studiu, tak během tohoto studia musí student absolvovat tzv. Jazyk I, což může být angličtina, němčina, španělština nebo francouzština. Podrobnosti můžete najít zde: https://www.econ.muni.cz/studenti/manual-studenta/cizi-jazyky. Pokud se ptáte, zda lze Regionální rozvoj a cestovní ruch studovat v kombinaci s jiným oborem jako maior nebo minor, tak to u tohoto programu není možné.
Veronika Křesálková
22. 1. 2021 16:38nové
A bylo by možné si k oboru regionální rozvoj a cestovní ruch, přidat další cizí jazyk, jako nepovinný? Děkuji předem za odpověď.
25. 1. 2021 22:45nové
Obecně je možný zápis i dalších jazykových předmětů jako volitelných předmětů na naší na fakultě. Zde to ale záleží spíše na volné kapacitě a obvykle bývá vhodné se domluvit s vyučujícími. Další možností je samozřejmě si nějaký jazyk zapsat jako volitelný předmět na jiné fakultě.
Rebeca Hernández
změněno 30. 8. 2021 23:33 nové
Hola! Me gustaría saber si puedo elegir algunas materias en inglés del programa?
Ingrid Tonparová
17. 6. 2023 00:05nové
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či mi môžete dať viac informácií ohľadom odboru Regionálny rozvoj a cestovný ruch napriklad čo sa týka aj tej praxe v predmetoch aj celkovo. Ďakujem
19. 6. 2023 09:14nové
Dobrý den, v našich programech není praxe povinnou součástí výuky. Podrobné informace o programu, včetně povinných předmětů, můžete najít na webové stránce: https://www.econ.muni.cz/pro-uchazece/bakalarske-studium/23154-regionalni-rozvoj-a-cestovni-ruch. Pokud byste chtěla Váš dotaz upřesnit, kontaktujte mě prosím.