23/11/2018 13:10new

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

jan kurzysz
5/12/2022 12:19new
Dobrý den, chci se zeptat, jestli je nějaká možnost studia Hudební výchovy se zaměřením na vzdělání v kombinaci se studiem Biologie se zaměřením na vzdělání. Rád bych totiž tuto kombinaci studoval, ale nelze si jí zvolit.
Děkuji a přeji příjemný den
Honza
5/12/2022 14:27new

Hezký den přeji,
tuším, že tato kombinace je (relativně nově) možná. Ve výpisu kombinací na webu Pedagogické fakulty sice nefiguruje, ale řiďte se nabídkou oborů v přihlášce. Pokud není kombinace na výběr ani tam, dejte vědět a já zjistím více.

S pozdravem

O. Musil (KHV PdF MU)
Jan Sýkora
last modified 7/1/2023 11:30 new
Dobrý den, Mám stejnou otázku jako kolega před měsícem. Kombinace Hudební výchovy se zaměřením na vzdělávání na pedagogické fakultě a biologie se zaměřením na vzdělání na přírodovědecké fakultě. V přihlášce je sice možné si zvolit hudební výchovu a přírodopis, ale mě by zajímalo, jestli je možné, byť s překrývajícími se předměty v rozvrhu, studovat hudebku na pedagogické fakultě a biologii na přírodovědecké fakultě, případně jak na tyto obory podat přihlášku. Děkuji.
Jan Sýkora
last modified 7/1/2023 13:58 new

Hezký den přeji,
máte pravdu, že v rámci PdF je kombinace Hudební výchova + Přírodopis možná, ale vyměnit druhý obor za jiný v rámci Přírodovědecké fakulty Vám systém zřejmě neumožní. Tato mezifakultní kombinace v současné době není nabízena. Na oborové kombinace jsou navíc vázány oba programy, tudíž ani Hudební výchovu, ani Biologii si nelze zapisovat samostatně. Musel byste si na obou fakultách zapsat kombinaci dvou oborů (Přírodopis + x a Biologie + x) s tím, že by možná šlo některé předměty uznat, ale to je hodně riskantní a měl byste k tomu o jeden obor navíc.

S pozdravem
O. Musil