23/11/2018 13:10new

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Michala Švátorová
23 February at 13:38new
Dobrý den, zvažuji studium Logopedie kombinovanou formou. Již vyplňuji přihlášku a chci se zeptat: Mám vystudovaný obor učitelství pro MŠ jako Bc (střední i VŠ, nyní jako učitelka v MŠ i pracuji) plus nyní akorát dodělávám kurz asistenta logopeda (od ,,Infra" 60hodin). Má to nějaký vliv pro přijetí a stejně tak, zda mám tyto informace někam psát a dokládat, protože přihláška chce pouze SŠ.
a stejně tak nikde není potvrzení logopeda ani foniatra o způsobilosti studovat tento obor.
Nechci nic zanedbat a přehlédnout.
Děkuji mockrát
27 February at 10:25new

Dobrý den,

těší mě Váš zájem o studium.

Vaše předchozí studium či absolvování kurzu nemá žádný vliv na přijetí ke studiu u nás na VŠ, tzn. není třeba nic dokládat, pouze potvrzení o absolvování SŠ vzdělání s maturitou. Stejně tak potvrzení od foniatra ani logopeda není třeba.

Přeji hodně štěstí při příjímacím řízení.