23. 11. 2018 13:10nové

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

14. 1. 2021 13:17nové
Dobrý den. Aktuálně studuji obor Logopedie kombinovaně (3. sem). Přemýšlím, že bych si přibrala i Speciální pedagogiku a vybrala si jiné zaměření. Můj plán je takový, že bych po vystudování obou oborů byla logoped a surdoped. Je to vůbec možné? Pochopila jsem, že si na spec. vybírám z pedií jednu "hlavní" a druhou "vedlejší". Chci se tedy zeptat, jaké jsou možnosti ve výběru předmětů nebo zda není tento můj plán zcela nesmyslný.
Děkuji.
14. 1. 2021 14:13nové
Dobrý den, vážená slečno Vojnarová,
zdravím Vás a k Vašemu dotazu sděluji, že si můžete podat přihlášku na další program s tím, že z každého oboru budete konat SZZ a musíte vypracovat závěrečnou práci. Tzv. "přibrat" další obor nelze. Pokud studujete program Logopedie, budete konat SZZ z logopedie a surdopedie. V případě dalších dotazů neváhejte znovu napsat.
Přeji Vám hezké dny a pevné zdraví, Ilona Fialová