Jakub Souček
1. 10. 2020 22:18nové
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli když chci nastoupit do bakalářského studijního programu Anglického jazyka, jestli potřebuji nějaký certifikát o znalosti dalšího jazyka, popřípadě, jestli mě při studiu čeká studium dalšího jazyka (jako například, ruského, německého...) a jestli se tento další jazyk jsem schopen doučit přímo na MUNI. Zároveň jsem se chtěl zeptat, jestli je možné začít studovat Anglický jazyk na pedagogické fakultě a poté přejít na magisterský program Anglický jazyk pro střední školy a jestli jsem schopný to zvládnout ze znalostí kterých dosáhnu na bakalářském studiu na pedagogické fakultě. Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem, Jakub Souček
2. 10. 2020 09:24nové
Dobry den,
pri prijimacim rizeni do bakalarskeho programu Anglicky jazyk a literatura prokazujete pouze znalost anglickeho jazyka. Druhy cizi jazyk budete pak studovat v ramci povinne-volitelnych predmetu (na jake urovni, to si ted nejsem jista, doporucuji podivat se na stranky CJV-Centra jazykoveho vzdelavani na MU). Ano, muzete udelat bakalare na Pedagogicke fakulte a pak nastoupit do Mgr. studia u nas na FF, samozrejme pokud slozite prijimaci zkousku. Zvladnout se to urcite da :-). S pozdravem, Martina Horakova