Martin Nemeškal
15. února v 20:45nové
Dobrý den,
hlásím se na školu, ale nejsem si jistý, jestli jsem správně pochopil, jak má vypadat portfolium. Mám nahrát pouze odkaz na web s portfoliem, nebo mám nahrát PDF, ve kterém představím všechny své práce (je omezen počet stránek u portfolia)?
Můžete mi to prosím přiblížit?
Děkuji, MN.
15. února v 21:34nové
Dobrý den,
děkuji za Váš dotaz.
Možné jsou obě varianty, které zmiňujete. V případě, že již portfolio na webové platformě máte, není nutné jeho obsah překlápět do PDF formátu. Co se omezení rozsahu týče, je to plně na Vás. Technicky rozsah taktéž není limitován.
Zdravím Vás, SK
17. ledna v 09:21nové
Dobrý den, zajímalo by mě, zda je obor určen pouze těm, kteří už mají zkušenost v daném odvětví. Pokud nemám, ale o obor mám velký zájem, má cenu se ucházet?
18. ledna v 13:59nové
Dobrý den,
studium programu nevyžaduje předchozí zkušenosti v oboru, i když mohou být samozřejmě výhodou. I proto je součástí prvního kola přijímacího řízení nejen portfolio/životopis, ale i motivační dopis, v rámci kterého je žádoucí popsat, proč byste se o studium ráda ucházela, co byste ráda, aby Vám studium dalo, atp.
Vlákno: Zaměstnání/
21. 8. 2022 00:46nové
Dobrý den, chtěla bych se zeptat: pokud se vydávám, za pomoci kurzu od prestižní firmy, zabývající se finanční gramotností, aj., na profesní dráhu finančního poradce, mohu se v oboru DIS naučit, jak navrhovat a vytvářet řešení také finančních problémů, tak aby byly tyto služby pro uživatele co nejvíce srozumitelné? Mám na mysli například zjednodušené příručky (o finančních produktech).

Předem děkuji za odpověď.