23. 11. 2018 13:10nové

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

Lucie Janečková
27. 11. 2019 17:50nové

Dobrý den,
Všimla jsem si, že některé předměty jsou přednášeny i v angličtině. Mohla bych se zeptat, na jaké jazykové úrovni je přednášeno. A zda je i poté ústní zkouška zkoušena v angličtině.

Děkuji
28. 11. 2019 20:49nové

Milá slečno Janečková,

předměty přednášené v angličtině jsou přednášeny na úrovni B2. Tuto úroveň očekáváme od studentů, nebo maturitu z angličtiny. Zkoušky se poté konají také v angličtině, v případě potíží se však přechází na češtinu. To platí i o výuce - není-li něco jasné, po výuce vyučující dovysvětlí probíranou látku v češtině.

S pozdravem

Michaela Šeferisová Loudová
28. 5. 2020 18:47nové

Dobrý den!

Píši ohledně mé přihlášky na obor Dějiny umění, kde se stále neobjevila pozvánka k ústnímu pohovoru, zatímco můj známý už zná termín. Znamená to tedy, že jsem nesplnila parametry motivačního dopisu a nebyla jsem tím pádem připuštěna k ústnímu pohovoru? Dostanu nějaké oznámení?

Děkuji Vám za odpověď.
29. 5. 2020 09:07nové
Dobrý den,
ústní pohovory se konají 19. června distančně přes MS Teams. Tento termín by se měl objevit ve Vaší e-přihlášce. Pokud tomu tak není, v nejbližších dnech by tam měl být doplněn. V každém případě počítejte s termínem 19. června. Uchazeči budou rozděleni do skupin, o průběhu zkoušky budete informována.
Petra Janásová
19. 2. 2023 15:42nové
Dobrý den,
při psaní motivačního dopisu jsem viděla zmínku o kurzech týkajících se Semináře z dějin umění - Které z navrhovaných kurzů zaujaly Vaši pozornost a proč?. O kurzech jsem i po pečlivém hledání nic nenašla, ani na dni otevřených dveří jsem o nich neslyšela, a tak bych se chtěla zeptat, kde bych potřebné informace o kurzech našla abych si vše zjistila a mohla dopis správně napsat?
Mockrát děkuji a přeji pěkný den.
20. 2. 2023 08:41nové
Dobrý den,
všechny předměty najdete zde:
https://is.muni.cz/predmety/studijni_plan?fakulta=1421;plan_id=24656;zobrazeni=semestr
Budete-li mít nějaké další dotazy, neváhejte nás kontaktovat!