Kateřina Zimmermannová
13/9/2019 13:12new
Dobrý den, mohla bych se zeptat, jakou formou probíhá přijímací řízení? Je to formou, pohovoru, tsp či klasického testu (otevřené či uzavřené otázky)? Děkuji.
15/6/2020 11:12new
0/1
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy budou k dispozici přesné informace k přijímacímu řízení. Zatím je mi známo pouze datum a čas, ale stále jsem neobdržela informace o tom, jakým způsobem probíhá řízení distanční formou.
Děkuji za odpověď.
Silvie Ježková
17/6/2020 09:23new

Dobrý den,

pokud vím, kolegové připravují přijímací online test ve fakultním e-learningovém systému (https://elf.phil.muni.cz/elf3/). Několik dnů před testem dostanete podrobné informace, určitě bude i prostor na vyzkoušení a "osahání" aplikace, aby samotný test proběhl po technické stránce hladce.

Za Ústav hudební vědy FF MU zdraví

Jan Karafiát
21/7/2020 23:10new
Dobrý den,
bylo by prosím možné někde získat pořadí uchazečů?
Děkuji za odpověď.
27/7/2020 10:47new
Dobrý den, obraťte se prosím přímo na Oddělení pro přijímací řízení FF MUNI, nejsem si jistý, zda celkové pořadí uchazečů mohou zveřejnit. S pozdravem Jan Karafiát
Lanigir T.
4/3/2022 12:16new

Dobrý den,

v těchto informacích se píše pouze o testu, tudíž je písemný a žádné TSP se už tedy nedělají? Jsou někde k dispozici k nahlédnutí testy z minulých let?

Děkuji za odpověď.
Bc. Anna Kadeřábková
4/3/2022 13:52new
Dobrý den, TSP se na tomto oboru nepíše, jedná se o písemný oborový test. Vzorové testy z minulých let zveřejněny nejsou, při přípravě doporučuji zaměřit se na problematiku, kterou garant oboru popisuje zde, sekce "Podmínky přijetí", část "Předmět přijímací zkoušky":
https://www.phil.muni.cz/pro-uchazece/navazujici-magisterske-studium/24637-management-v-kulture
25/4/2022 14:41new
Dobrý den, ráda bych se zeptala zda je možné letos absolvovat oborový test online, protože jsem nyní na Erasmu a musela bych se kvůli tomu vracet do ČR. Ještě bych se ráda zeptala zda jsou otázky v testu otevřené či uzavřené (výběr z odpovědí např. jedna správná), protože jsem našla pouze informaci o bodové hranici. Děkuji
29/4/2022 09:58new
Dobrý den, předávám informaci koordinátora programu dr. Pantůčka:
On-line test je možný pouze ze zdravotních důvodů, v jiným případech možný není.
Otázky v testu jsou uzavřené, vždy je minimálně jedna odpověď správná a zároveň minimálně jedna špatná. Správné i špatné odpovědi jsou procentuálně ohodnoceny; jsou-li z šesti možností dvě správné a čtyři špatné, tak za správné je plus padesát procent a za špatné mínus dvacet pět procent. Tudíž při vyplnění všech možností je výsledek nula.