23/11/2018 13:10new

Máte nejasnosti ohledně toho, jak studium v tomto programu probíhá?

Zajímá vás, co vás v rámci tohoto studia čeká?

Volíte mezi příbuznými programy a potřebujete více podrobností?

Tápete, jakým směrem se může po absolvování tohoto programu ubírat vaše kariéra?

Neváhejte se zeptat na cokoli, co vás ohledně náplně vybraného programu zajímá!


Toto fórum neslouží pro dotazy spojené s administrativou přijímacího řízení, ty směřujte na e-mail: prihlaska@muni.cz, nebo se podívejte na nejčastěji kladené otázky a odpovědi: http://is.muni.cz/prihlaska/faq/.

20/7/2020 00:03new
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda je tento obor navazující také pro bakalářský obor na PdF (Přírodopis se zaměřením na vzdělávání) nebo zda je obsah přijímací zkoušky příliš nad rámec Bc. studia na PdF
Děkuji moc.
20/7/2020 10:30new
Dobrý den,
pokud je Váš dotaz myšlen tak, že chcete na PřF studovat v navazujícím magisterském programu Učitelství biologie pro střední školy a budete mít absolvovaný bakalářský program na PdF Přírodopis se zaměřením na vzdělávání, potom budete dělat přijímací zkoušku na úrovni bakalářské SZZ programu Biologie se zaměřením na vzdělávání. Okruhy ke SZZ najdete zde: https://botzool.sci.muni.cz/pozadavky-ke-studiu
Uchazeči o učitelské sdružené studium doloží potvrzení o bakalářském studiu se zaměřením na vzdělávání nebo potvrzení o tom, že absolvují během bakalářského studia pedagogicko-psychologické předměty v rozsahu bakalářského studia se zaměřením na vzdělávání. Týká se uchazečů mimo PřF MU, kteří doloží požadované potvrzení na studijní oddělení PřF současně s podáním e-přihlášky. Pokud do uvedeného data nebude potvrzení doloženo, nebude přihláška ke studiu zařazena do přijímacího řízení.
Tyto informace platily pro přijímací řízení do akademického roku 2020/2021. Na další akademický rok se později podívejte na aktualizované PODMÍNKY PŘIJETÍ na této stránce programu Učitelství biologie pro SŠ.