nové
Pavel Navrátil
Dobrý den, hlásím se na obor Tělesná vychova a sport + angličtina, co jsem pochopil, budu absolvovat TSP testy (které ve výsledných bodech představují 25%), FSPS testy (taky 25%) a fyzické testy (50%), ale jelikož mám angličtinu, budu psát i test z angličtiny, u kterého si nejsem vůbec jistý, jak a jestli se jeho výsledek započítává do výsledných bodů (nebo je u tohoto testu jen nejnižší povinná hranice bodů?).
A je pravda, že se test z angličtiny skládá z písemné a poslechové části (která je v rámci jednoho testu) a ústní (která bude od toho testu separována)?
Díky za odpověď.
P.S.:Snažil jsem se dotaz zformulovat co nejpochopitelněji, pokud se mi to nepodařilo, omlouvám se.
nové
Dobrý den,

pokud se hlásíte do sdruženého studia, tak abyste byl přijat, tak musíte úspěšně vykonat přijímací zkoušky do obou Vámi zvolených oborů zvlášť.

Přijímací zkouška z anglického jazyka (pro program Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání) se skládá z písemného testu s výběrem odpovědí (50 otázek) z oblasti slovní zásoby, mluvnice, výslovnosti, porozumění textu a zařazeno je i několik otázek zjišťujících základní orientaci uchazečů v oblasti reálií anglicky mluvících zemí. Viz https://is.muni.cz/do/ped/uredni_deska/studijni/informace_o_prijimacim_rizeni_pro_akademicky_rok_2019_2020/Bc_Podminky_a_kriteria_Priloha_2_Informace_o_odbornych_a_talentovych_zkouskach.pdf.
Vlákno: SEBS
nové
176.74.157.*
Dobrý den,
hlásím se na SEBS, co se týče vědomostního testu, tak se dělá jen FSPS test?
TSP test se neděla?
nové
Dobrý den,

přijímací řízení do programu Tělesná výchova a sport sestává z písemného testu na FSpS a z praktické přijímací zkoušky z TV (viz https://www.muni.cz/bakalarske-a-magisterske-obory/23356-telesna-vychova-a-sport). TSP není přijímacím testem na Fakultu sportovních studií.
nové
Kristýna Oberreiterová
Dobrý den,

Ráda bych se zeptala, za jakých podmínek je možné absolvovat praktickou zkoušku z tělesné výchovy v náhradním termínu? Díky alergické reakci se nemohu zúčastnit řádného termínu. Stačí doložit pouze potvrzení od praktického lékaře?

Děkuji za odpověď
nové
Dobrý den,

o náhradní termín přijímacích zkoušek na FSpS je možné žádat v případě nemoci nebo zranění, musí být doloženo potvrzením lékaře. Žádost se podává v e-přihlášce nejpozději do 15.4. pro TV a do 6.5. pro písemný test FSpS (viz https://www.fsps.muni.cz/uchazeci/bc-studium/terminy-bc-963.html). Pro bližší informace se můžete obrátit přímo na Studijní oddělení FSpS (studijni@fsps.muni.cz).
Vlákno: Změna oboru
nové
Vendula Juklová
Dobrý den,nahlásila jsem se na Obor Tělesná výchova a sport Trenerstvi, ale mnohem více by mi vyhovoval obor Osobní a kondiční trenér.
Je ještě nějaká možnost to změnit?
Dekuji
nové
Dobrý den,

změnit přihlášku na jiný program bohužel není možné. Změny v přihláškách do Bc. programů bylo možně dělat pouze do konce období pro podávání přihlášek (tj. do konce února).