8. 11. 2010 15:53nové
Dotazy specifické pro lékařskou fakultu.
Václav Opatřil
změněno 5. 6. 2016 23:55 nové
Začátek studia

Dobrý den,

jsem uchazeč a mám v plánu přes prázdniny jet do zahraničí, pravděpodobně tam zůstanu i část září. Pokud tomu rozumím správně, stačí, pokud se (v případě přijetí) vrátím do 19. září, abych zahájil studium. Je tomu tak?

Děkuji za odpověď
Opatřil
6. 6. 2016 08:38nové

Dobrý den,

v zásadě ano.
Semestr začíná v týdnu od 19. 9., takže je ve Vašem zájmu, abyste byl již zpátky v ČR.
Eliška Janečková
17. 6. 2016 17:30nové
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na něco ohledně vstupního testu z angličtiny. Vyplňovat ho budu v zahraničí, protože jsem po zápise celé prázdniny pryč a zajímá mě, jestli je potřeba mít nainstalovaný Adobe Flash Player, který je podporován všemi windows systémy, jen u Macbooku NENÍ podporován, tak jestli je nutné mít nainstalovaný jiný program, pokud jsou v testu př. poslechy. Raději bych si vše připravila ještě před odletem. Mnohokrát děkuji za odpověď a přeji pěkný zbytek dne. :)
17. 6. 2016 18:49nové

Dobrý den,

test skládáte v prostředí externího systému, formou elektronického odpovědníku.

Otázky jsou random volené z předem připraveného testbanku. Můžete mít nějaký poslech ale také nemusíte.
S MacBookem by neměl být problém. Právě jsem si test cvičně udělala (mám McB Air) a nevyskytl se v jeho průběhu jediný problém, funguje validně.

K testu můžete přistoupit kdykoliv od 30. 6. do 25. 9. :)