8. 11. 2010 16:14nové
Dotazy specifické pro fakultu sociálních studií.
Markéta Vysluchová
23. 5. 2016 22:35nové
kolikátá pod čarou + odvolání?
Dobrý den,
hlásím se na psychologii, mám 160 bodů a v přihlášce mám uvedeno, že jsem nepřijata pro nedostačující kapacitu oboru. Chtěla bych se zeptat, jak zjistím, kolikátá jsem pod čarou a také jestli je nějaká šance, kdyby lidé přede mnou se rozhodli pro jinou školu, zda by se to posunulo nebo si musím podat odvolání. Bohužel jsem si zvolila varuantu ZSV + OSP a ne TSP, které jsem ale také dělala a dopadly mi podstatně lépe, takže bych měla přijetí jisté a nikoli hraniční jako je u těch 160ti bodů. Chci se zeptat, zda toto by mohlo byt bráno v potaz.
Předem Vám moc děkuji za odpověď.
24. 5. 2016 07:40nové

Dobrý den,

přesné poradí vám říct nemohu, fakulta zatím nesestavila statistiku (počty, hodnoty, přijatí/nepřijatí...)

Podání "odvolání" nemá význam.

Uvolněná místa po uchazečích, kteří odřekli přijetí, jsou obsazována dalšími uchazeči dle pořadí dosaženého u přijímací zkoušky bez ohledu na to, zda uchazeč podal žádost o přezkoumání rozhodnutí děkana či nikoliv.

Viz také detailní informace o "odvolání", tzn. žádosti o přezkum rozhodnutí o nepřijetí ke studiu, naleznete na http://bit.ly/appealsMUNI

Prosím, prostudujte si pokyny tam uvedené.

Výsledek v jakýchkoliv jiných testech (TSP) není brán v potaz.