8/11/2010 16:27new
Dotazy specifické pro ekonomicko-správní fakultu.
26/5/2016 08:51new
Pozvánka na přijimacky
Dobrý den,
obdržel jsem poštou jednu pozvánku na jeden obor, ale mám více oborů kam se hlásím - odesílají se dopisy všechny v jednom termínu nebo co obor to samostatný dopis a jiné datum odeslání?
Děkuji
26/5/2016 09:02new

Dobrý den,

přijímací zkouška má společný základ, rodzílné jsou pouze oborové testy poté. Neobsahuje pozvánka toto rozdělení?
26/5/2016 09:32new

Dobrý den,

je tam přesně uvedeno:

číslo přihlášky XXXXXXX - toto číslo budete potřebovat pro identifikaci Vašeho odpovědního formuláře a pro zjištění výsledků) do Studijního programu Hospodářská politika a správa a oboru Veřejná ekonomika a správa.

Jenže ještě mi chybí na obory Finance a Management.

Pro každý obor mám jíné číslo přihlášky, zatím tak mám pouze jednu pozvánku. Vím, že to asi nebude problém, protože v ISu mám všude zaplaceno a přihlášky v pořádku, jen mi chybí 2x zvací dopis a to na obor Finance a na obor Management.

Nevím kde ověřit zda ještě něco dorazí nebo ne, nebo zda případně stačí když si vytisknu z ISu potvrzení přihlášek s čísly, které pak vložím/zapíšu na odpovědní formulář.

Děkuji
26/5/2016 09:49new
mluvil jsem jeste ted se studijni, v pohode staci vzit si z ISu ty cisla prihlasek,
nejdulezitejsi je mit doklad totoznosti
a prej dopisy mohou prijit postupne
26/5/2016 09:52new
tak uz to nereste :-)