Vlákno: E-přihláška/
Veronika Hlavatá
16. 5. 2016 12:43nové
Výsledky přijímací komise

Dobrý den přeji,

prosím Vás, ráda bych věděla zda-li je možné, že se výsledky přijímací komise Filozofické fakulty o přijetí/nepříjetí objeví v e-přihlášce dříve než uvedeného 24.5.2016??
Můžete se to stát nebo je datum fixně dané?

Předem Vám děkuji za Váš čas a odpověď,
Přeji krásný den.
16. 5. 2016 15:00nové

Dobrý den,

je to spíš nepravděpodobné.
Výsledky se objeví v souladu s informací v e-přihlášce.
Veronika Tocháčková
18. 5. 2016 12:41nové
Rozhodnutí o přijetí či nepřijetí

Dobrý den,

pokud je dnes tj 18.5.2016, zasedání příjímací komise, pro PdF, kdy je možné nejbližší datum zveřejnění o přijetí ke studiu? Děkuji. Hezký den.
změněno 18. 5. 2016 13:26 nové

Dobrý den,

pokud je datum zasedání komise dnes, nejbližší datum zveřejnění je po ukončení zasedání komise, předání výsledků - tzn. nejdříve dnes odpoledne.
Veronika Tocháčková
18. 5. 2016 13:32nové
Děkuji za informace.
Raman Herasimau
změněno 25. 5. 2016 10:50 nové
průvodka k přihlášce

Dobrý den,
Žádám Vás, abyste mi říct, kde najdu "průvodku k přihlášce", protože ve E-přihlášce nemohu najit.

Děkuji
Markéta Kaděrová
31. 5. 2016 16:53nové
Informace o přijetí ke studiu

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat jak je možné, že v e-přihlášce mám napsané "přijata", ale v přehledu výsledků přijímacího řízení nemám číslo své přihlášky v pořadí přijatých (ani nikde jinde)? Konkrétně se jedná o mezifakultní studium na FSpS a PřF (ASAK, MA). Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem
Markéta Kaděrová
31. 5. 2016 17:12nové

Dobrý den,

patříte mateřsky pod PřF, v přehledech, které vytváří FSpS, se proto neobjevíte.
Matej Baník
28. 6. 2016 11:09nové
Nedostavil se přijímacímu řízení - chyba v systému?

Dobrý deň,
IS hlási, že som nedostavil k prijímacím skúškam, i keď som ich absolvoval.
Hlásim sa na medzifakultné štúdium:
FSS: BSS Bezpečnostní a strategická studia, HI Historie (mezifakultně na: FF)
Absolvoval som TSP, Oborový test a ZSV. Na koho sa môžem prosím v tomto smere obrátiť a problém riešiť?

Ďakujem za každé odporúčanie.
28. 6. 2016 12:24nové

Dobrý deň,

jedná sa o technickú chybu, preverím. Príp. napíšte na prihlaska@muni.cz, nech to nemusíte riešiť verejne.
Matej Baník
28. 6. 2016 13:32nové
Ďakujem za pomoc a ochotu. Email som odoslal.
Klára Podimáková
10. 9. 2016 18:22nové
E-přihláška - zastaralé údaje

Dobrý den,
hlásím na magisterské obory a u přihlášek se mi stále zobrazuje, že jsou udaje zastaralé. Nechápu, co tam mám změnit.

Děkuji za kladné vyřízení,

Podimáková Klára.
24. 10. 2016 16:10nové
Žádost o změnu osobních údajů

Dobrý den,

3. 10. jsem podala žádost o změnu svých osobních údajů, ale změny nebyly dosud vyřízeny. Jak dlouho prosím trvá zapracování změn? Nemohu nyní zaplatit přihlášku, protože je neúplná.

Děkuji

Svetlana Sadikova
213.226.235.*
1. 11. 2016 12:03nové
Dobrý den, mám ten samý problém. Mám stále neúplnou přihlášku (i když po mně už žádné konkrétní údaje nepožadují), ale na základě toho, také nemohu provést platbu. Děkuji Váchová
Iveta Smejkalová
1. 11. 2016 18:44nové
stejný problém, už víte jak na to?
Michal Hrouda
1. 11. 2016 21:37nové

Dobrý den,
mě e-přihláška píše, že není potvrzen kontaktní email, odkaz "upravit" mě pošle na začátek okna, kde email je. Dál se tam píše, že "údaje o osobě již byly převedeny do Informačního systému, o změny údajů je třeba žádat tam".
Já ale nic měnit nechci, email je správně, jen přihlášku nemůžu podat ani zaplatit protože "Kontaktní e-mail přihlášky nebyl dosud potvrzen".

Může prosím někdo poradit, co s tím?
Děkuji.

Hrouda
Petra Daňková
2. 11. 2016 20:16nové
předchozí studium, mateřská dovolená
Dobrý den,
při vyplňování epřihlášky se mi nezobrazuje studovaný obor na sš, došlo ke sloučení středních škol a nyní jsme gynázium a střední odborná škola... a na výběr jsou jen gymnázium čtyřleté a osmileté, chybí odborné obory. Je to problém nebo mám prostě zaškrtnout čtyřleté? Mám zasebou také nějaké předchozí studium a jsem nyní na MD. Jak tyto informace doplnit do IS, ať mohu zjistit výši poplatků? Děkuji za odpovědi. Daňková