změněno 27. 10. 2008 13:19 nové
Ostatní týkající se příjímacího řízení
Pavel Kolman
změněno 6. 5. 2016 21:23 nové
Pozvánka k OT
Dobrý den,
poslední týden jsem musel odjet do zahraničí a nemohl jsem si vyzvednout pozvánku k OT, která mi poštou přišla. Kdy budou pozvánky k OT zveřejněny na e-přihlášce? Pokud již jsou, tak se velice omlouvám za zbytečný dotaz, ale nemohu je najít. Děkuji za odpověď.
6. 5. 2016 21:31nové

Dobrý den,

FF v e-přihlášce tyto detaily nezveřejňuje. Pozvánku a detaily najdete přímo na webu FF -> http://www.phil.muni.cz/wff/home/prijimaci/bakalarske/index_html
Pavel Kolman
6. 5. 2016 21:47nové
Pozvánku jsem našel, ale jak mám zjistit svůj konkrétní termín? Hlásím se na více oborů, kde musím vykonat OT a nevím, v jaký den a na jaké místo se dostavit. Konkrétně mě pozvánka na uvedených stránkach bohužel nic neřekne.
Matej Bartaloš
25. 5. 2016 10:42nové

Dobrý deň.
Hlásim sa na odbor anglický jazyk a literatúra prezenčnou aj kombinovanou formou. Zatiaľ som dostal pozvánku len s číslom prihlášky na prezenční formu.
Rozumiem tomu tak, že platí ta jedna pozvánka pre obe formy a po absolvovaní OT sa výsledok zapíše na obe prihlášky a budem si v prípade zvládnutia prijímacej skúšky a prijatia na obe formy zvoliť prezenčnú alebo kombinovanú formu ?

Ďakujem za odpoveď.
25. 5. 2016 18:48nové

Dobrý deň,

áno, test je len jeden, bez ohľadu na formu štúdia.
Pokiaľ by ste boli prijatý na obe formy, môžete si vybrať, kam sa zapíšete.