změněno 27. 10. 2008 13:19 nové
Ostatní týkající se příjímacího řízení
Eliška Nováková
14. 6. 2016 16:14nové
Zápis

Dobrý den,

jsem přijatá na PdF a zápis se koná 30.6. Dnes jsem však konala přijímačky ještě na jinou VŠ a výsledky budu vědět až na přelomu června a července. Ještě nevím, co bych chtěla studovat, a tak by mě zajímalo, jak mám postupovat. Je možné se zapsat na vaši fakultu a potom (v případě, že se rozhodnu pro studium na druhé VŠ) se z vaší fakulty nějak odhlásit?

Děkuji za odpověď
Eliška Nováková
14. 6. 2016 16:41nové

Dbrý den,

vždy můžete zápis zrušit (aktivně, musíte fakultě oznámit, že si přejete studium zanechat).
Veronika Kusalíková
15. 6. 2016 21:27nové

Dobrý den,
přes prázdniny budu v cizině, tudíž se nebudu moci účastnit zápisu (na FF a FSS). Výsledky přijímaček se však dozvím až koncem června, kdy už budu pryč, a tak chci situaci vyřešit už v předstihu. Zajímá mě, jakým způsobem se žádá o zářijový zápis, stačí jen e-mailem nebo oficiální žádostí?

Díky,
Veronika Kusalíková.
16. 6. 2016 07:54nové

Dobrý den,

stačí email na příslušné SO, ve Vašem případě FSS (dvouobory spadají pod FSS).

Nevyžádaná rada závěrem:
Možná bych zvážila plnou moc pro někoho (kdokoliv zletilý) v ČR.
Celá studijní agenda na MU funguje online - nline si registrujete předměty, zapisujete semináře (ty tvoří povinnou kostruvašeho rozvrhu).
Termíny pro tyto úkony jsou již po zápisu, během léta. Bez přístupových údajů (získáte je u zápisu) se do systému nedostanete.
Pokud byste měla zápis až v září, je možné, že byste si zbytečně zkomplikovala první semestr. Předměty již mohou být plné, seminární skupiny také - takže abyste si poskládala rozvrh na 2 různých fakultách, a vyhla se kolizi předmětů bude náročné až nemožné...
Veronika Kusalíková
19. 6. 2016 23:21nové

Díky za odpověď. Ještě jeden dotaz - stačí při zápisu na dvouobor jedno potvrzení o dokončení studia (maturitní výpis) nebo dva?

Kusalíková.
20. 6. 2016 09:02nové

Dobrý den,

jedná se o jedno studium (byť dvouoborové), takže stačí jeden ověřený doklad.