změněno 27. 10. 2008 13:19 nové
Ostatní týkající se příjímacího řízení
Anna Šebestová
změněno 9. 6. 2016 08:24 nové
dopis o přijetí

Dobrý den,
lze změnit kontaktní adresu, na kterou mi bude poslán dopis o přijetí (rozhodnutí o přijetí jsem se dozvěděla včera) a nebo už je pozdě? Popřípadě je nutné ho mít s sebou na zápis?

Děkuji za odpověď
Anna Šebestová
9. 6. 2016 08:37nové

Dobrý den,

obávám se, že už může být pozdě.
Zkuste si doplnit správnou kontaktní adresu (ale nspoléhala bych na to).

Papírovou pozvánku mít nemusíte, stačí se dostavit dle pokynů, info k zápisu najdete zatím na webu fakulty (http://www.ped.muni.cz/studium/pro-uchazece-o-studium/zapis-ke-studiu) a detaily se poté objeví i online, v e-přihlášce.
8. 7. 2016 13:26nové
Dobrý den,
jen se chci zeptat, zda je možné, že mi dopis o přijetí nebyl odeslán? Nepřišel na trvalou adresu ani na adresu kontaktní (tu jsem ale do ISu přidala až později). Podle Vašeho příspěvku se tím ale asi není potřeba trápit, informace naleznu i jinde...:)
8. 7. 2016 13:36nové

Dobrý den,

rozhodnutí vám určitě odesláno bylo. Pokud nebylo doručeno, mohla nastat i chyba na straně doručovatele - pošty.
Pokyny k zápisu naleznete na websránce fakulty, řiďte se dle nich.
změněno 8. 7. 2016 14:26 nové
Dobře, pokusím se to vyřešit s poštou.
Ještě jeden dotaz. Bude mi vydán nový ISIC, pokud jsem nebyla studentem FF, nýbrž studentem FSS? Předpokládám, že ne, ale jen se ujišťuji kvůli nutnosti osobní účasti na zápise.
8. 7. 2016 18:55nové
AFAIK je na ISICu napsáno, že platí 10 let.
Jde o průkaz univerzitní, nikoliv fakultní, takže změna fakulty nemá na jeho případné znovuvydání žádný vliv.
9. 7. 2016 06:50nové
Děkuji, myslela jsem si to :-)